Magazin Nihat Kahveci'nin köpeğini parçaladılar! Ünlü isim isyan etti

Nihat Kahveci'nin köpeğini parçaladılar! Ünlü isim isyan etti

Paylaş
Nihat Kahveci'nin köpeğini parçaladılar! Ünlü isim isyan etti

Eski futbolcu ve yorumcu Nihat Kahveci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sokak köpeklerinin köpeğini öldürdüğünü açıklayarak önlem alınmasını istedi.

A Milli Takım futbol takımının da efsane isimlerinden olan ve aktif futbolculuk kariyerini noktalamasının ardından kariyerine yorumcu olarak devam eden Nihat Kahveci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşkın çevirdi. Kahveci paylaşımında köpeğinin öldüğünü duyururken Sariyer Belediyesi'ni de etiketleyerek önlem alınmasını istedi.

Haberin Devamı

Nihat Kahveci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Bu akşam evimin kapısının önünde köpeğimi bir türlü çözüm bulamadığınız sokak köpekleri paramparça etti öldürdü.. Yeter artık ,yüzlercesi dolaşıyor sokaklarda. Bir şey yapma zamanı geldi artık'' yorumlarında bulundu. Nihat Kahveci'nin eşi Fulya Kahveci, şikayette bulunduğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

KAHVECİ İSYAN ETTİ

Yaşadıklarına öfkelenen Fulya Kahveci, "Yazıklar olsun, şikayet hattına,çözüm şekline" diyerek herhangi bir çözüme ulaşamadığını duyurdu. Kahveci ayrıca, Türk Ceza Kanunu'nun 257. maddesini de paylaşarak, İstanbul Belediyesi ve Sarıyer Belediyesi'ni etiketledi.