Onur Atilla, Altın Kelebek Ödülleri'nde Kerem Bürsin taklidiyle kahkahaya boğdu
![Onur Atilla, Altın Kelebek Ödülleri'nde Kerem Bürsin taklidiyle kahkahaya boğdu](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/656d6363e4bfdc159cd163b7.jpg)
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri düzenlenen görkemli geceyle sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği geceye izleyicilerin de ilgili oldukça yoğun oldu. Güldür Güldür Show
Bu yıl 49'uncusu düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne birçok ünlü sima katıldı. Oldukça görkemli geçen gecede yılın en başarılı isimleri ve yapımları seçildi. Törende 30 farklı daldan oyuncu, şarkıcı ve sanatçıya ödüller verildi.
Verilen ödüllerin yanı sıra yapılan sahne performanslarıyla da her yıl büyük ses getiren törende bu kez Nükhet Duru, İrem Derici, Norm Ender, Semicenk ve Samira Efendi seyirci karşısına çıktı.
30 FARKLI DALDA ÖDÜL VERİLDİ
Oldukça görkemli geçen gecede 30 farklı dalda ödül sahiplerine teslim edildi.
KEREM BÜRSİN TAKLİDİYLE KIRDI GEÇİRDİ
Gecede Show TV'nin ekran klasiği programı Güldür Güldür Show en iyi komedi dizisi ödülünü kazandı. Ödülü almak için sahneye çıkan ekipten Onur Atilla'nın Kerem Bürsin taklidi ise tüm salonu ve izleyicileri kahkahaya boğdu. Kerem Bürsin'in ödülü aldıktan sonra İngilizce konuşmasından sonra sahneye çıkan Güldür Güldür ekibi o konuşmayı ti'ye aldı.
'BENİM İNGİLİZCEM BU KADAR'
Oyuncu Kerem Bürsin'in sesini ve konuşmasını 'Okey okey all right, the man' gibi ingilizce kelimeler söyleyerek taklit eden Onur Atilla sosyal medyada gündem oldu. Atilla son olarak, "Benim İngilizcem bu kadar" diyerek, büyük alkış aldı.
Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları
'Bugün ne pişirsem' diyenlere günün menüsü (27 Temmuz 2024)
Türkiye'de keşfedildi! Muğla'nın yeni gözdesi 'Muğla emceği' görenleri şaşırtıyor, önemi dudak uçuklatıyor
Kilosu 4 TL'ye düştü! Afyonkarahisar'da hasadı başladı, herkes kilo kilo alıyor, basurun kökünü kurutuyor, herkes ayıla bayıla yiyor vücuda enerji yüklüyor
İbrahim Saraçoğlu öneriyor! Kaşık kaşık tüketince vücuda enerji veriyor, kan değerlerini yükseltiyor, yüze renk katıyor, kolesterol seviyelerini yere çakıyor