MagazinÖzcan Deniz ile Şebnem Schaefer'in 'biseksüel' davasında karar çıktı

Özcan Deniz ile Şebnem Schaefer'in 'biseksüel' davasında karar çıktı

Paylaş
Özcan Deniz ile Şebnem Schaefer'in 'biseksüel' davasında karar çıktı

Şarkıcı/oyuncu Özcan Deniz, bir zamanlar aşk yaşayıp ayrıldıktan sonra kendisine ‘Biseksüel’ diyen manken Şebnem Schaefer’e tazminat davası açmıştı. Özcan Deniz, “Benim için onur savaşı” dediği davayı kazandı.

Özcan Deniz ile eski sevgilisi manken Şebnem Schaefer arasında yıllardır devam eden dava nihayet sonuçlandı. Şebnem Schaefer, bir dönem kavga ettiği Özcan Deniz hakkında "Özcan biseksüel (her iki cinse de ilgi duyan)" demişti.

Özcan Deniz ile Şebnem Schaeferin biseksüel davasında karar çıktı


BU BENİM İÇİN BİR ONUR SAVAŞI


Özcan Deniz, eski aşkı Şebnem Schaefer'e tazminat davası açmış ve "Bu benim için bir onur savaşı" demişti. Özcan Deniz ardından da kazanacağı parayı kız çocuklarının eğitimi için bağışlayacağını açıklamıştı. Dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı; Özcan Deniz davayı kazandı.

Özcan Deniz ile Şebnem Schaeferin biseksüel davasında karar çıktı

PEKİ BİSEKSÜEL DAVASINDA NELER OLMUŞTU?


Şebnem Schaefer, 2006 yılında konuk olduğu bir sabah programında "Ben de bornozu kaldı" diyen eski sevgilisi Özcan Deniz'in yaptığı bu açıklamaya çok sinirlenmiş ve "O biseksüel" açıklamasını yaparak Özcan Deniz'e dava açmıştı. Bu duruma tepki gösteren ve küçük düşürüldüğünü belirten Özcan Deniz de, Şebnem Schaefer'e karşı dava açmıştı.

Almanya'da yaşayan Şebnem Shaefer, eski avukatı İbrahim Fırat’ın görevinin gerekliliklerini yerine getirmemesi yüzünden Özcan Deniz'e açtığı davayı kaybettiğini açıklamıştı.
Haberin Devamı