Magazin Özge Gürel 'Jest severim, fedakârlık sevmem' sözlerine açıklık getirdi

Özge Gürel 'Jest severim, fedakârlık sevmem' sözlerine açıklık getirdi

Paylaş
Özge Gürel 'Jest severim, fedakârlık sevmem' sözlerine açıklık getirdi

Meslektaşı Serkan Çayoğlu ile mutlu bir evlilik süren ünlü oyuncu Özge Gürel, "Jest severim, fedakârlık sevmem" sözlerine açıklık getirdi.

Alem dergisine röportaj veren Özge Gürel, “Oyuncu olduktan sonra kendinde belirgin bir değişim hissettin mi? Mesleğin sana neler kattı?” sorusunu yanıtladı.

Haberin Devamı

"İÇİMDEKİ KAOS DÜZENE GİRDİ"

Kendimi bildim bileli hayata karşı çok iştahlı oldum. Bu iştah aynı zamanda sürekli 'Neleri kaçırıyorum?' hissini de getiriyor. Aynı anda her şeyi yapmak istiyorsun. Müthiş bir kaos. Oyunculuk o kadar alan açtı ki bana, bu iştah ve merak avantaja dönüştü. Yaptığım ve yapmak istediğim her şey, aynı zamanda amacıma da hizmet etmeye başladı. İçimdeki kaos da böylelikle düzene girdi.

"DAHA BÜYÜK BİR BASKI OLABİLİR Mİ?"

Daha önce verdiği bir röportajda "Jest severim, fedakârlık sevmem" diyen oyuncu, o cümlelerine açıklık getirip, "Fedakârlık dediğimiz şey benliğimizi hırpalıyor. Kararlarımızın sorumluluğunu karşı tarafa yüklüyoruz. Daha büyük bir baskı olabilir mi? Sevgiyle esir etmek bu. Benim için dostlarımın, sevgilimin, ailemin bir şeyler feda etmesini neden isteyeyim ki? Sevdiğimiz insanı eksiltmek değil, çoğaltmak isteriz" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı