Serap Korkmaz: Atakan'ı bir aydır televizyondan takip ediyoruz
![Serap Korkmaz: Atakan'ı bir aydır televizyondan takip ediyoruz](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/62070c9145d2a0c0140adb5a.jpg)
Survivor'da yarışan Avatar Atakan Arslan'ın eşi Serap Korkmaz ve oğlu Aslan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
2016 yılında katıldığı Survivor'da şampiyon olan Çağan Atakan Arslan bu yıl Survivor All Star ünlüler takımında yer alıyor. Atakan Arslan'ın eşi Serap Korkmaz ve oğlu Aslan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı. Oğluyla birlikte alışverişe çıkan Korkmaz, özellikle oyuncak mağazalarını dolaşıp oğlu için alışveriş yaptı.
Survivor yarışması başlamadan evde olmak için erkenden AVM'den ayrılan Serap Korkmaz, "Yaklaşık bir aydır Atakan'ı televizyondan takip ediyoruz. Özlemimiz tabii ki çok. Aslan da babasını televizyonda görünce ve oyunları kazanınca çok mutlu oluyor. Kaybettiği her oyun sonrasında da morali bozuluyor, bazen de kendini tutamayıp ağlıyor. Bu süreçte özellikle Aslan babasını çok yakından takip ediyor" açıklamasında bulundu.
Canan Karatay ısrarla tavsiye etti: Yaşlanmayı geciktirip saçları ışıl ışıl yapan besin oymuş
Buruş buruş cildi 1 gecede mermer gibi yapıyor! B-C-E vitamini zengini, cilde kolajen yüklüyor, bir gecede 10 yaş gençleştiriyor, kemikleri beton gibi yapıyor
Gece sürünce sabaha kadar saçları 2 kat çoğaltıyor! Değdiği yerden saç fışkırtıp egzama, kepek ve kaşıntının kökünü kazıyor, doğal antibiyotik
Nasırın kökünü kurutuyor! Mantar ve egzamayı 1 günde geçiriyor, 10 dakika bekletince ayakları pamuk gibi yapıyor, sadece 2 malzemeyle yapılıyor
'Bugün ne pişirsem' diyenlere günün menüsü (23 Temmuz 2024)