Magazin Sevmek Zamanı oyuncuları! Yeni dizi Sevmek Zamanı’nın oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler

Sevmek Zamanı oyuncuları! Yeni dizi Sevmek Zamanı’nın oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler

Sevmek Zamanı oyuncuları! Yeni dizi Sevmek Zamanı’nın oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler

Sevmek Zamanı oyuncuları dizi severlerin ilgi odağı haline geldi. 20 Haziran Pazartesi akşamı ATV ekranlarında ilk bölümüyle görücüye çıkan dizide akıllı ve çalışkan Firuze (Deniz Işın) ile karanlık bir hayata sahip Kağan’ın (İlhan Şen) yollarının kesişmesi anlatılıyor. İşte Yeni dizi Sevmek Zamanı’nın oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterleri hakkında detaylar…

Yeni dizi Sevmek Zamanı’nın oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler, bugün pek çok dizi sever tarafından araştırılıyor. Saf ve masum bir genç kadın ile iş dünyasının karanlık yollarında türlü pisliğe batmış, aynı zamanda aşk acısı çeken bir adamın aşkı üzerine kurulan hikayede her karakter dizinin konusunun vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyor. İşte Sevmek Zamanı oyuncuları

SEVMEK ZAMANI’NIN OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

 

Deniz Işın-Firuze

Feryat'ın kardeşi, Ömer'in ablası, Mehmet'in arkadaşı; Muhsin'in evlatlığıdır Firuze. Çalışkan, başarılı ve olanca masumiyetiyle iyi niyetlidir. Tek eksiği ve bu hayatta en çok merak ettiği şey ise aşık olmaktır. Martıların kanat çırpışında bulur aşkını, bir vapur yolculuğunda...

İlhan Şen-Kağan

Bu aşk hikayesinin mutsuzluğuna baş kaldıran kahramanıdır Kağan. Biten aşkının zehri, başlayan aşkıyla panzehrini bulur adeta. Susuz kalmış birinin kana kana su içmesi nasılsa Firuze'nin gözlerindeki gökyüzünün peşine düşmesi aynı şeydir. Birlikteyken tutkuyla, ayrıyken acıyla… Firuze ile gelen aşk, onu daha güçlü bir adam yapar.

Toprak Can Adıgüzel-Feryat

Bazıları kahraman doğar, nerede ve nasıl dünyaya geldiklerinden bağımsız... Bazılarının sevmek için nedene ihtiyacı yoktur. Bazıları elini taşın altına koymaktan alamaz kendini. İyilik mazlum için üzülmek değil, mazlum için kendinden vazgeçmektir bir an için... Feryat, bir devlet okulunda edebiyat öğretmenidir.

Serenay Aktaş-Leyla

Genç ve güçlü bir iş insanı ancak derinde onu çok mutsuz eden bir kaybetme korkusuyla yaşıyor. Kendi âşkını yüceltirken, onu sevmeyen bir adamın esaretinin gardiyanı olduğunun farkında değil. Leyla'nınki, sahip olmayı bilen ama vazgeçmeyi bilmeyenlerin hikayesidir.

Nimet İyigün-Zeynep

Zorlu bir iş insanı ancak iyi bir anne olduğunu söylemek mümkün değil. Korkusuz ve gözü karadır, sayısı hiç de az olmayan düşmanları çekinir ondan. Kuşaklardır varlıklı ve güçlü olan Kerimoğlu ailesini günümüzde ayakta tutan isimdir.

Çağdaş Onur Öztürk-Taner

Bu âşk hikayesinin imkânsızlığının ateşini körükleyendir. Sahip oldukça sahip olamadıklarını fark eder. Cehennemin kapısında çığırtkanlık yapan göz alıcı ve eğlenceli bir iblistir adeta. Tutkusuna kapılıp o kapıdan geçmek, işten bile değildir.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Firuze hem okuyan hem de çalışarak geçimini sağlayan, akıllı olduğu kadar azimli de bir genç kadındır. Firuze küçük yaşta iken kardeşleri ile birlikte kimsesiz kalmıştır. Çocukluklarında oldukça zorlu bir yaşam geçiren genç kadın şimdi onları evlat edinen Muhsin Baba ile sakin bir yaşama sahiptir. Bir gün vapurda Kağan’la tanışır.

Firuze; Muhsin baba, abisi Feryat, abisinin arkadaşı Mehmet ve kardeşi Ömer’le çevrili, korunaklı bir yaşam sürmektedir. Ancak Kağan’ın karanlık yaşamı Firuze’yi de içine çekmektedir.

SIRADAKİ HABER