Ünlü türkücü muhtar adayı olduğunu açıkladı!
![Ünlü türkücü muhtar adayı olduğunu açıkladı!](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/65d4b031333d53a0c366bf57.jpg)
Uzun yıllar TRT radyo TV ve özel TV kanallarında sevenleriyle buluşan ünlü türkücü Hilal Özdemir, oturduğu semtinde mahalle muhttarı adayı olduğunu açıkladı. Güzel türkücü Suadiye Mahallesi'nden muhtar adyı olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.
Türkücü Hilal Özdemir Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı olduğunu duyurdu.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hilal Özdemir, şu ifadeleri kullandı:
“Saygıdeğer Suadiye mahallesi sakinleri.Sizler beni 30 yıldır sanatçı kimliğimle Hilal Özdemir olarak tanıdınız.Uzun yıllar TRT radyo TV ve özel TV kanallarından evlerinize misafir ettiniz.Şimdi ise güzel mahallemize vizyon sahibi tam bir Cumhuriyet kadını olarak muhtar adayıyım. Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum, bu projeler nezdinde ve sanat hayatımda bir çok ödüller aldım.Halen "Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Anadolu yakası resmi temsilcisi olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım.8 yıldır kişisel gelişim alanında Kozmik şifa, accesbars, eft, nlp, metatron, nefes, regresyon, kişisel koçluk, reiki, kuantum, astroloji, psikoloji gibi eğitimlerimi de tamamlayıp bu bağlamda da insanlara şifa alanında destek olmaya şifa vermeye devam ediyorum.
Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları
'Bugün ne pişirsem' diyenlere günün menüsü (27 Temmuz 2024)
Türkiye'de keşfedildi! Muğla'nın yeni gözdesi 'Muğla emceği' görenleri şaşırtıyor, önemi dudak uçuklatıyor
Kilosu 4 TL'ye düştü! Afyonkarahisar'da hasadı başladı, herkes kilo kilo alıyor, basurun kökünü kurutuyor, herkes ayıla bayıla yiyor vücuda enerji yüklüyor
İbrahim Saraçoğlu öneriyor! Kaşık kaşık tüketince vücuda enerji veriyor, kan değerlerini yükseltiyor, yüze renk katıyor, kolesterol seviyelerini yere çakıyor