Magazin Vanessa Bryant'tan eşi Kobe Bryant'a: Seni sonsuza kadar seveceğim!

Vanessa Bryant'tan eşi Kobe Bryant'a: Seni sonsuza kadar seveceğim!

Paylaş
Vanessa Bryant'tan eşi Kobe Bryant'a: Seni sonsuza kadar seveceğim!

Efsane basketbolcu Kobe Bryant, henüz 41 yaşındayken bir helikopter kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Vanessa Bryant, kızı Gianna ile birlikte geçirdiği kazada hayatını kaybeden eşi Kobe Bryant'ı doğum gününde unutmadı.

Kobe Bryant (41) ve kızı Gianna (13), Ocak 2020'de meydana gelen kazada vefat etmişti. NBA yıldızı ile kızının hayata veda ettiği kazada altı kişi daha yaşamını yitirmişti.

Haberin Devamı

EŞİNİ ANDI

Vanessa Bryant, 1999'da bir müzik klibinin çekimi sırasında tanıştığı eşini 45'inci yaş gününde unutmadı. Bryant, vefat eden Kobe Bryant'ı andı.

 '45'İNCİ YAŞIN KUTLU OLSUN'

23 Ağustos 1978 doğumlu eşiyle birlikte çekilen eski fotoğraflarını paylaşan Vanessa Bryant, "45'inci yaşın kutlu olsun bebeğim. Seni daima ve sonsuza kadar seveceğim" ifadelerini yayınladı.

DAVA AÇMIŞTI

Öte yandan Vanessa Bryant, daha önce 13 yaşında kızı Gianna ve basketbol efsanesi eşi Kobe Bryant'ın hayatını kaybettiği kazada yayınlanan fotoğraflarla ilgili Los Angeles Polis Merkezi’ne dava açmıştı. Los Angeles Polis Merkezi, Bryant ile yaklaşık 29 milyon dolarlık bir anlaşmaya varmıştı.

'EŞİ VE KIZI İÇİN MÜCADELE VERDİ'

Haberin Devamı

Bryant'ın avukatları yaptıkları açıklamada, "Vanessa Bryant, eşi ve kızı için mücadele verdi. Bu davadaki zaferimizin bu tür bir olayın yaşanmasına engel olacağını umuyoruz" şeklinde konuşmuştu. Aynı kazada eşini ve kızını kaybeden antrenör Chris Chester'ın da 20 milyon dolar tazminat alacağı belirtilmişti.