Magazin Yargı 94. bölüm Kanal D tek parça full part izle!

Yargı 94. bölüm Kanal D tek parça full part izle!

Paylaş
Yargı 94. bölüm Kanal D tek parça full part izle!

Kanal D'nin popüler dizisi Yargı, 20 Mayıs akşamı Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluştu. Yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği ve başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat ve Cezmi Baskın gibi isimlerin rol aldığı Yargı dizisi, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana kilitliyor. Yargı 94. bölüm Kanal D izle!

Yargı dizisinin 94. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde; Üstelik kurulan tezgahın hemen başında, kendisine has yöntemleri olduğunu herkesin bildiği ama bir türlü ete kemiğe büründüremedikleri bir psikopat durmaktadır. İşte Yargı dizisi 94. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Haberin Devamı

YARGI 94. BÖLÜM

Ceylin ve Ilgaz, yeni evlerinin bahçesinde gömülü bulunan ceset şaşkınlığını yaşıyorlar!

Ilgaz’ı bir an önce bulmak için tüm adliye ve emniyet; bütün birimleriyle seferber olmuştur. Herkes elindeki en ufak ipucuyu paylaşmakta, süratle dört bir koldan araştırmaya devam etmektedir. Tüm bu olanlardan habersiz Ilgaz ise kurtulmak için bir yol ararken kendisini dalgaların içerisinde bulur.

Ceylin bir yandan Ilgaz’ın yokluğuyla sınanırken öte yandan da aileyi bir arada tutmak zorunda, özellikle Mercan’a bir şey hissettirmemek durumundadır. Üstelik tüm bu uğraşı içerisinde Çınar’ın mahkeme günü gelmiştir ve Ceylin’den başka davaya girebilecek kimse yoktur. Ve artık herkes Ilgaz’ın yokluğundan haberdardır.

Haberin Devamı

Yekta tehlikeli Bülent oyununda son vuruşunu yapmak, İclal ile olan geçmişinin hesabını kesmek üzeredir. Kendi kendine yaptığı planlar sekteye uğrayan Osman’a ise Merdan, kendi yöntemleriyle el uzatacaktır.

Birlikte pek çok badireden, belki azalarak ama hep daha da güçlenerek çıkan Ilgaz ve Ceylin, cevap vermesi zor bir soru ile baş başa kalır. İlişkilerimizi, yaşantımızı, bugünümüzü kopmaz iplerle birbirine bağlayan geçmiş; her zaman aynı katılığıyla orada öylece durur mu?

YARGI 94. BÖLÜM KANAL D TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.