Magazin 'Yargı'da büyük finale bir kala!

'Yargı'da büyük finale bir kala!

Paylaş
'Yargı'da büyük finale bir kala!

Üç sezonluk başarılı yolculuğuna bu pazar veda edecek olan ‘Yargı’da heyecan dorukta. Son bölümden yayınlanan ikinci tanıtım izleyenleri finalde olacaklar konusunda heyecanlandırıyor.

Yargı'nın finali için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Başladığı günden bu yana her pazar akşamı izleyicileri Kanal D ekranlarına kilitleyen dizi, bu hafta son kez seyircisiyle buluşacak.

Haberin Devamı

Nasıl bir final yapacağı merakla beklenen diziden yayınlanan yeni tanıtım, pazar akşamına dair heyecanı katlıyor. ‘Ya hikaye böyle başlasaydı’ notuyla başlayan tanıtımda, Ilgaz ile Ceylin’in farklı hayatlarının bir cinayet olayıyla kesişmesi ve cinayet şüphelisi olması dikkat çekiyor.

Ay Yapım imzalı dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alıyor. İki başarılı isme; Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Haberin Devamı

Sema Ergenekon'un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen final bölümüyle 26 Mayıs Pazar akşamı Kanal D ekranlarında.