Magazin Yavuz Bingöl'den 'evlilik' açıklaması!

Yavuz Bingöl'den 'evlilik' açıklaması!

Paylaş
Yavuz Bingöl'den 'evlilik' açıklaması!

Şarkıcı ve oyuncu Yavuz Bingöl, Ağustos 2015'te nikâh masasına oturduğu Öykü Gürman ile Nisan 2016'da boşanmıştı. Uzun zamandır aşk yaşadığı peyzaj mimarı Nilşah Ağaoğlu ile Cihangir'de görüntülenen 59 yaşındaki sanatçı, özel hayatı hakkında konuştu.

Yavuz Bingöl, önceki gün nişanlısı Nilşah Ağaoğlu ile birlikte Cihangir'de görüntülendi. Halk Müzikleri Festivali'nin beşincisini düzenleyecek olan sanatçı, Aşık Veysel'in ölümünün 50'nci yıl dönümü nedeniyle senfoni ile şarkılarını seslendirileceğini söyledi.

Haberin Devamı

'ANNEME İTHAF ETTİK'

Festivalde Murat Dalkılıç, Oktay Kaynarca ve Kubat'ın da sahne alacağını dile getiren Bingöl, "Heyecanlıyız. Sergilerimiz, panellerimiz olacak. Annemi kaybedeli 1.5 yıl oldu. Kendisi de Türkiye'nin ilk kadın ozanlarından birisi olduğu için anneme ithaf ettik bu festivali" dedi.

'TANIŞTIĞIMIZDA NİLŞAH 23 YAŞINDAYDI'

Yavuz Bingöl, basın mensuplarının yönelttiği 'evlilik' sorusuna, "Tanıştığımızda Nilşah 23, ben 43 yaşındaydım. Uzun yıllardır beraberiz, yol yürüyoruz. Kısmet olur evleniriz de sizlerin de haberi olur" cevabını verdi.

'KENDİSİ ÇOK DETAYCIDIR'

Ünlü sanatçı, "Kendisi çok detaycıdır. İşime de çok büyük emeği ve katkısı var" diyerek, nişanlısı Nilşah Ağaoğlu'na övgüler yağdırdı.

Haberin Devamı

'HAYATIMIZIN GERİ KALANINI BİRLİKTE SÜRDÜRELİM'

Geçtiğimiz mayıs ayında sevgilisiyle romantik bir pozunu paylaşan Bingöl, "Canım sevgilim hayatımızın geri kalanını birlikte sürdürmeyi nasip etsin Allah inşallah. İyi ki varsın. Hep daima sevgi saygı bizimle olsun" mesajını yazmıştı. (Cadde)