Magazin Zeynep'in gerçek babası ortaya çıktı! O Kız 24. final bölümünde neler oldu?

Zeynep'in gerçek babası ortaya çıktı! O Kız 24. final bölümünde neler oldu?

Paylaş
Zeynep'in gerçek babası ortaya çıktı! O Kız 24. final bölümünde neler oldu?

Kanal D'nin yeni sezon dizisi O Kız, 15 Mart Çarşamba günü final bölümüyle seyircilerle buluştu. Zeynep'in yaşadığı hayatın bir anda değişmesi ve babası için verdiği çaba, Sitare'nin ise para hırsı için yaptıkları seyircileri şaşırtmaya devam ediyor. Peki, O Kız 24. bölümde neler oldu?

Büşra Eracun Akkaya / Posta.com.tr | Sitare yaptığı kötülükleri az kalsın canıyla ödeyecekti. Zeynep ise sonunda hak ettiği hayata kavuştu.

Haberin Devamı

ZEYNEP, MELEK'TEN GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Odasına çıkan Zeynep, Sinan'ın bavulunu kurcalarken görünce çılgına döndü. Polisi aramak isteyen Zeynep, Sinan'ın babalık testi için saç teli aradığını duyunca şok oldu.

Zeynep'in odasına gelen Melek, Sinan'ın söylediklerini doğrulayınca Zeynep daha da çılgına döndü.

Çiftliği terk eden Zeynep, göle doğru yürürken peşine Doruk takıldı ve acısını hafifletmek için konuşmaya çalıştı.

MELEK, SİTARE VE SİNAN PAZARLIK YAPIYOR

Sinan ve Sitare'nin Zeynep hakkında konuştuğunu duyan Melek, yanlarına gidip Sitare'nin oyununu bozmaya çalıştı. Zeynep'in kendi kızı olduğunu söyleyen Melek, Sinan'a bu konuları Sitare ile değil kendisi ile konuşması gerektiğini söyledi.

Sinan'ı kenara çeken Melek, Zeynep için Sinan'dan para istedi. Melek'in söyledikleri Sinan'ı çılgına çevirdi. Sinan ve Melek'i gizli gizli dinleyen Zeynep, bütün gerçeklerle yüzleşirken, Zeynep'in Sinan ve Melek'i dinlediğini Kadir'de gördü.

Haberin Devamı

Gururuna yediremeyen Kadir, ortamdan uzaklaşırken Zeynep, Melek ve Sinan'ın yanına girip yüzleşmek istedi. Melek'in Kadir'e attığı tecavüz iftirasını öğrenen Zeynep, Melek'e ne kadar kötü bir insan olduğunu haykırdı. Zeynep tam çiftliği terk edecekken Sinan babalık testi yaptırmak istediğini söyledi.

OZAN'IN SON ŞANSI

Kimseye sormadan çiftliğe gelen Ozan, takipçi ve iş kaybetmeye başladıkça iyice kendini kaybetmeye başladı. Çiftlikte durmadan alkol içen Ozan, herkesin onca derdinin arasında Zeynep, Doruk ve Sitare ile iş birliği yapmak istedi. Takiplerini geri kazanmak isteyen Ozan ile kimse iş birliği yapmayınca Ozan herkese bu bizim son şansımız dedi.

MELEK, KADİR'İN SAFLIĞINI KULLANIYOR

Sinan'dan para koparmak için plan yapan Melek, gerçekleri öğrenen Kadir'in saflığını kullanarak Zeynep'in gerçek bir babaya ihtiyacı olduğuna ikna etti. Melek'in söylediklerine ikna olan Kadir'i bir taksiye bindirerek evine yolladı.

OZAN, ZEYNEP'İ KAÇIRIYOR

Sabaha karşı babasının yokluğunu anlayan Zeynep, Kadir'i ararken çiftliğe gizlice giren Ozan'ı gördü. Ozan ise elektro şok cihazıyla Zeynep'i bayıltarak kaçırdı.

HERKES ZEYNEP'İ ARIYOR

Zeynep'in olmadığını görünce çiftlikteki herkes çok telaşlandı. Türkan ve ailesinin Zeynep'e baskı kurarak yanına çektiğini düşününce Türkan'ın evine gittiler. Türkan ve babası karşısında Sinan ve Melek'i görünce şok oldular. Sitare de gelip Zeynep'in nerede olduğunu öğrenmeye çalıştığı sırada Ozan, Sitare'nin telefonuna Zeynep'in elleri bağlı fotoğrafını attı.

Haberin Devamı

Kimseye belli etmeden evden çıkan Sitare, Kadir'i de yanına alıp Ozan'ın yanına gitmek için yola koyuldu.

ZEYNEP'İN YEDİĞİ DARBELER BİTMİYOR

Ozan'ın Zeynep'i nereye kaçırdığını bulan Sitare, tam Zeynep'i kurtaracakken Ozan geldi. Sitare'nin en başından beri Zeynep'i nasıl kullandığını anlatan Ozan, aynı zamanda sosyal medyada canlı yayın başlattı. Zeynep'in ailesi olup biteni canlı yayından izlerken, Sitare'de bir yandan kendince açıklama yapmaya devam etti.

Zeynep'in gelmesini bekleyen Kadir, Zeynep gelmeyince Sitare'nin bindiği tekneye bindi. Film çektiklerini sanan Kadir, Ozan'ın Zeynep'i kaçırdığını anlaması biraz zaman aldı.

SİTARE ÖLDÜ MÜ?

Ozan, Sitare'yi öldürmek istediği sırada bir anda silahı kendi kafasına tuttu. Tekneye gelen Doruk ise Ozan'ın elinden silahı almak için hamlede bulundu. Kontrolsüzce silahın etrafa savrulduğunu gören Sitare, Kadir ve Zeynep'i korumak için önlerine siper oldu. Boğuşma esnasında ateş alan silah Sitare'nin vurulmasına neden oldu.

Haberin Devamı

Vicdan azabı çeken Sitare, Kadir'e ilk defa kızını ve kendisini korumak için doğru bir şey yaptığını söyledi ve Kadir'in kucağında can verdi.

Ozan ise çıkarıldığı ilk mahkemece tutuklandı.

SİNAN BABALIK TESTİ YAPTIRDI

Çiftlikte Zeynep ile konuşma fırsatı yakalayan Sinan, Zeynep ile ortak şekilde karar verip babalık testi yaptırdı. Sonuç çıktığında Zeynep ve ailesinin evine giden Sinan, sonucu hep birlikte görmek için zarfı açtı.

Çıkan sonuca çok şaşıran ve üzülen Sinan, Zeynep'in kızı olmadığını belgeli bir şekilde anlamış oldu. Zeynep ise Kadir'in kızı olduğuna çok sevindi.

Bütün kötülüğü ortaya çıkan Melek ise kimseye hesap veremezken Zeynep'e kendini acındırmaya çalıştı. Melek'i asla affetmeyen Zeynep, hayatı boyunca bir daha görmek istemediğini söyledi.

Melek ise şansını daha fazla zorlamadı ve giderken Doruk ile aralarında hiçbir şey geçmediğini söyledi.

Haberin Devamı

ZEYNEP HAYALİNDEKİ EVE KAVUŞTU

Sitare'nin bir zamanlar şartlar ile sunduğu lüks evi babasından ve dedesinden ayrı kalmamak için kabul etmeyen Zeynep, hakkı olan parayı alınca ilk işi evini almak oldu.

Ailesi ile vedalaşan Zeynep, babasını da alıp yeni lüks evine yerleşmeye gitti. Zeynep ve Kadir tam eve girecekti ki Doruk ve Sitare'nin geldiğini gördü. Hayırlı olsun diyen Sitare, ölümün köşesinden döndü. Zeynep ise Doruk'a yeşil ışık yaktı ve dertleşmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

O KIZ FİNAL BÖLÜMÜ KANAL D İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.