Maicon ters köşe yaptı! Uçağa binmişti ama...

Maicon ters köşe yaptı! Uçağa binmişti ama...


Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı futbolcu Maicon'un uçakla İstanbul'a gelmesi bekleniyordu ama yıldız futbolcunun uçakla İstanbul yerine menajerinin yanına gittiği ortaya çıktı.

23 Haziran 2017, Cuma 10:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Maicon transferinde sözleşme detayları ortaya çıktı. Galatasaray'ın her konuda anlaştığı ve işi imzaya kalan Brezilyalı futbolcu dün menajeriyle bir araya gelmek üzere Sao Paulo'dan Rio de Janeiro'ya gitti. 
 
Rio'da Carlos Leite ile, masanın üzerine koydukları Galatasaray ile yapılacak anlaşmayı görüşen 28 yaşındaki futbolcu, "Menajerimle sözleşmedeki son detayları ayarlıyoruz" mesajı paylaştı. Brezilya'dan Sarı-Kırmızılıların yapacağı ödeme planına dair de bilgiler geldi. 
 

FİYATI BELLİ OLDU

 
Buna göre bonservis 7+1 milyon euro olacak. Galatasaray bu paranın 3.5 milyon eurosunu peşin ödeyecek, geri kalan kısım ise taksitlere bölünecek. Oyuncu 5 yıllık imza atacak. Sao Paulo Futbol Direktörü Vinicius Pinotti, futbolcunun kendisine Avrupa'da oynamak istediğini ilettiğini, bunun üzerine Galatasaray'ın teklifini kabul ederek önünü açtıklarını belirtti. 
 
Öte yandan Brezilya'da bazı siteler oyuncunun transferinin sadece sağlık kontrolüne kaldığını, pazar gününe kadar imzayı atmış olması beklenen futbolcunun hafta başında Türkiye'ye geleceğini yazdı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Abdurrahim Albayrak: Mostafa Mohamed'in bonservisini alacağız