Maisie Williams, Game of Thrones 8. sezondaki son sahnesini anlattı

Game of Thrones’ta Arya Stark karakterine hayat veren Maisie Williams, dizinin sekizinci sezonunda kendi karakterinin son sahnesine dair tüyo verdi

21 Ekim 2018, Pazar 15:21 Son Güncelleme:
A A

Game of Thrones’ta Arya Stark karekterine hayat veren Maisie Williams, merakla beklenen dizinin finaline dair konuştu.


Arya’nın finalde neler yaşayacağı, dizinin hayranları tarafından tartışılırken 21 yaşındaki İngiliz yıldız, “Diziye harika bir sahneyle veda ediyorum” açıklaması yaptı.

Son sahnesinde tek başına olduğunu söyleyen Williams, The Gurdian’a verdiği röportajda şöyle konuştu:

“Arya her zaman çok yalnızdı. Ben de yalnızdım ve birçok kişinin gelip sahnelerini tamamlamasını izledim. Sahneleri biliyordum, gözyaşlarını gördüm, konuşmalarını dinledim. Benim yaptığım konuşma planlı bir şey değildi ancak tam da o anda dizinin bana ne anlam ifade ettiğini fark ettim” dedi.

İlk sezondan bu yana tek başına hayatta kalma mücadelesi veren Arya Stark, sonunda geçtiğimiz sezon Kış Tepesi’ne geri dönmüş ve kız kardeşi Sansa Star ile yeniden buluşmuştu.

Williams, çekimlerin ardından neler hissettiğini şöyle anlattı:

“Artık son raddeye gelmiştim, Game of Thrones’ta daha fazla devam etmek istemiyordum. Arya’nın her anı beni fazlasıyla yormuştu. Ama benim için bu sezonun anlamı fazlasıyla büyük. Yapacak çok fazla şey var. Daha az karakter olduğu için herkesin yapması gereken çok fazla şey var."

2019’da sekizinci ve son sezonuyla veda edecek olan dizinin yayın günü tam olarak açıklanmadı.

Sıradaki haber yükleniyor...