Maldivler'e ünlü çıkarması ( Maldivler'e giden ünlüler)

Koronavirüs nedeniyle dünyanın birçok ülkesine uçuş zorlaşmışken, kapılarını açan Maldivler tatilcilerin yeni rotası haline geldi. Ünlü isimlerden bu ülkeye gitmeyen neredeyse kimse kalmadı. Kimisi sponsor eşliğinde giderken, kimisi de dünyanın parasını ödedi. İşte Maldivler'in tadını çıkaran ünlüler...

26 Nisan 2021, Pazartesi 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SERENAY SARIKAYA

SERENAY SARIKAYA

Son olarak 'Alice Müzikali' ile seyirci karşısına çıkan Serenay Sarıkaya, tatil için Maldivler'e gitti. Sıcak havanın tadını çıkaran Sarıkaya, tatilinden kesitlerini sosyal medyadan paylaştı.

PERİHAN SAVAŞ

PERİHAN SAVAŞ

Bu yeni tatil trendine uyan Perihan Savaş da soluğu 6 bin kilometre uzaklıktaki adalarda aldı. Masmavi sular ve bembeyaz kumların kenarında keyif yaparken verdiği pozu da “Kısa bir kaçamak” notuyla paylaştı.

Pandemi döneminde yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelen ve ardından çıkardığı ilk İngilizce şarkısı 'Retrograde' ile dikkat çeken genç şarkıcı Aleyna Tilki, birçok ünlü isim gibi tatil yapmak için soluğu Maldivler'de aldı.

DEMET AKALIN

DEMET AKALIN

Pandemide konserleri iptal olduğu için “Geçinemiyorum” diyen Demet Akalın, Maldivler'e gidince büyük tepki toplamıştı. Eleştiriler sonra açıklama yapan Akalın, "Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan evden Dubai’lere uzanan hikayem temiz kalbimden" demişti.


EBRU ŞALLI

EBRU ŞALLI

İşi için Umman'a giden Uğur Akkuş'un yanında eşi Ebru Şallı da vardı. Ünlü iş insanı Umman'da eşine bir sürpriz yapmak istedi, deniz uçağı ile Şallı'yı Maldivler'e götürdü.

Adı sürekli aşk dedikodularına karışan Hande Erçel ve Kerem de soluğu Maldivler'de aldı. İkilinin sponsorlu tatile çıktıkları ve kaldıkları otele para ödemedikleri ileri sürüldü

GAMZE ERÇEL

GAMZE ERÇEL

Erçel ve Bürsin'e Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel de eşlik ediyor.

Sosyetik Rachel Araz ile Dila Tarkan, Ebru Şallı ve oyuncu Nilay Cafer, egzotik cennette şu anda tatil yapan sadece birkaç isim…

DİLA TARKAN

DİLA TARKAN

Sosyetik Dila Tarkan, sevgilisi Dağhan Doğruer ile Maldivler'de keyif çattı.

CEREN HİNDİSTAN

CEREN HİNDİSTAN

Rotasını deniz, kum ve güneşe çeviren Ceren bikinisini giyip kendini sahile attı. Ama önce ayna karşısında poz vermeyi ihmal etmedi.

Oyuncu Nilay Cafer de, birçok ünlü isim gibi Maldivler’de tatil yaptı. Cafer, tatili için “Burada yaşayabilirmişim” yorumunda bulundu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki'nin son hali sosyal medyanın diline fena düştü!