Mardinli Marilyn Monroe referandum için yollarda

Mardin'de 'Marilyn Monroe' olarak tanınan Melek Akarmut, referandumda 'Evet'e destek için sokağa çıktı

28 Mart 2017, Salı 12:33
A A

Mardin'de yaşayan Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'ye benzerliğiyle dikkat çeken Melek Akarmut, "Evet" için sokağa çıktı. Melek Akarmut, 4 çocuk annesi ve aslen Afyonlu. 

BİREYSEL KAMPANYA BAŞLATTI

BİREYSEL KAMPANYA BAŞLATTI

Referandum için bireysel kampanya başlatan Melek Akarmut, kentteki tüm esnafları dolaşıp, kapıları çalarak, "Evet"e destek istedi.

Vatandaşlara, referandumda neden "Evet" demeleri gerektiğini anlatan Melek Akarmut, sandıktan çıkacak sonucun Türkiye'nin geleceği için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Melek Akarmut, Nisan'da yapılacak referandumun Türkiye için çok kritik olduğunu belirterek, "Türkiye geçmişte çok büyük acılar çekti. Ülkemiz cenderelerden geçti. 15 Temmuz'da yaşananlar bunun en büyük örneğidir. 15 Temmuz'dan önce de çok darbe gördü bu ülke. Binlerce masum insan zindanlara atıldı. Binlerce insan faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Ekonomik olarak çok büyük acılar yaşadık. Büyük krizlerden geçtik. Terör olaylarıyla kentlerimiz yıkıldı, insanlarımız göç etmek zorunda kaldı.

Ekonomimizin devamı için 'Evet' demenin, sandıktan 'Evet' çıkmasının ülkeme daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de insanları ikna etmek için şehrimizde geziyorum. İnsanlara bunu anlatabilmek için kendi çabamla çıkıp 'Evet'i anlatmaya çalışıyorum. İnsanlara 'Evet'in ne olduğunu anlatabilmek için sokak sokak kendi imkanlarımla geziyorum. Buradan da tüm ülkeye, Mardin halkına çağrıda bulunmak istiyorum, Herkesi 'Evet'te birleşmeye çağırıyorum" diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.