Marilyn Monroe bugün yaşasaydı nasıl görünürdü?

Marilyn Monroe bugün yaşasaydı 93 yaşında olacaktı. F Kennedy ile olan birlikteliği ve filmleri sayesinde yakaladığı popülaritesi nedeniyle o da dönemin şartlarını zorlayarak estetik ameliyatlar olmuştu. Bugün yaşasaydı sizce hangi estetikleri yaptırırdı, nasıl görünürdü? Tahminlerimizi anlattık.

12 Mart 2021, Cuma 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1940’larda çene ve burun estetiği olmuş

1940’larda çene ve burun estetiği olmuş

Marilyn Monroe’nun 1940’ların sonunda burun ve çene estetiği yaptırdığı söylenir. Her ne kadar hayranları karşı çıksa da ortalama 25-26 yaşlarındayken geçirdiği bu operasyonların öncesi ve sonrası fotoğrafları ve Monroe’nun X-Ray cihazıyla görüntülenen kemik yapısı, bu iki uygulamanın yapıldığını kanıtlıyor. 

Göğüslerini yaptırırdı

Göğüslerini yaptırırdı

Marilyn Monroe birisiyle evlenir ve çocuk sahibi olur muydu bilemiyoruz. Olduğunu düşünürsek, her kadın gibi emzirme süreci sonrasında göğüslerinde deformasyon yaşayacağı ve bu denli göz önünde olan bir sanatçı da, bu deformasyonu çözmek isteyecekti.

Brazilian popo yaptırırdı

Brazilian popo yaptırırdı

Monroe’nun The Seven Year Itch filmindeki meşhur fan sahnesini hatırlayın. Kabarık bir etek ve Monroe, ızgaralardan gelen hava ile açılan kalçalarını, bacaklarını örtmeye çalışır. O dönemde moda haline gelmiş olan kabarık etekler, kadınların bellerini ince, kalçalarını ise çıkık ve dolgun gösteriyordu. Bugün yaşasaydı belki de Monroe da Brezilya popo estetiği yaptıracaktı. 


Ameliyatsız yüz uygulamalarını tercih ederdi

Ameliyatsız yüz uygulamalarını tercih ederdi

Marilyn Monroe’nun zaman planlamasını yapan, çok fazla iyileşme süreçlerine vakti olmayan birisi olarak, her şeyden evvel, doğallığını bozmadan yaşının iyisi kalmayı tercih ederdi. Örneğin örümcek ağı estetiği ameliyatsız, doğal, iz bırakmayan ve sosyal hayatı etkilemeyen ve en önemlisi kaybolan kolajeni artıran yapısıyla Marilyn Monroe’nun tercihleri arasında yer alırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Saç dökülmesine iyi gelen 5 saç çıkarıcı yağ