Maskesiz vatandaştan polise: Bana teşkilatın numarasını gönderin

Maskesiz vatandaştan polise: Bana teşkilatın numarasını gönderin

Tuzla’da maske takmamakta ısrar eden şahıs kimliğini vermemekte de ısrar etti. Polise zorluk çıkaran şahıs gözaltına alınırken “ Bana teşkilatın numarasını gönderin" dedi.

23 Eylül 2020, Çarşamba 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan maske denetiminde, vatandaşların maske kullanımları kontrol edildi. Caddede maskesiz yürüyen vatandaşlara idari para cezası kesti. Bazı vatandaşlarda ise duruma tepki gösterdi.

Caddede motor üzerinde maskesiz bir şekilde seyir eden bir vatandaş, polislere kimliğini vermemek için direndi. Polisin bütün uyarılarına rağmen maskesini takmayan şahıs kimliğini vermemekte de ısrar etti. Yüzünde maske olmayan ve zorluk çıkartan şahsı polisler gözaltına almak istedi. Gözaltına alındığı sırada telefonundan arama yapan şahıs, “ Bana teşkilatın numarasını gönderin" dikkat çekti. Motor sürücüsüne idari para cezası uygulandı.

"Bu benim sağlığımın sıkıntısı sizi ilgilendirmez"  

Bir başka vatandaş ise sigara içtiği için maskesini çenesinde taşıdığını ileri sürerek, “Sağlık olsun yapacak bir şey yok. Maske ile sigarayı nasıl içeceğim. Bu benim sağlığımın sıkıntısı sizi ilgilendirmez” şekline konuşması dikkat çekti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ÖSYM duyurdu! YKS ek yerleştirme tercihleri bugün sona erecek