MasterChef Güzide yeni evini böyle tanıttı

Tv8 ekranlarında yayınlanan 'MasterChef Türkiye' ile tanınan Güzide Mertcan, 7 milyon TL değerindeki villasıyla günlerce konuşulmuştu. Ardından lüks villayı satışa çıkaran Mertcan, yeni evini kendi YouTube kanalından tanıttı.

25 Mart 2020, Çarşamba 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'MasterChef'te bu sezon yarışan ve son dört isim arasına adını yazdırmayı başaran Güzide Mertcan, yarışma haricinde özel hayatıyla da çok konuşulmuştu. Özellikle Mertcan'ın 7 milyon TL değerindeki lüks villası adeta olay olmuştu.

Villasını satan Güzide Mertcan, YouTube kanalından bu kez yeni taşındığı evini tanıttı.

Yarışmanın ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Güzide, helikopter pisti dahi bulunan villa sitesinden bir apartman dairesine taşındığını dile getirdi.

Güzide Mertcan, yeni evi için şunları söyledi:


'Dağ başıydı şehre yakın değildim'

'Dağ başıydı şehre yakın değildim'

"Ben ilk kez şehir merkezinde oturuyorum. Hep dağ taşta oturdum. Başakşehir'de de en ücra noktadaydım, dağ başıydı şehre yakın değildim. Hayatımda ilk kez şehir içinde bir yerde oturuyorum."

Güzide lüks villasını sattığını şu sözlerle duyurmuştu:


'Tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz'

'Tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz'

"Biz bu evde 4–4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için ‘keşke’ demeyeceğim."

"Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüs nedeniyle Survivor'a yarışmacı getiremeyen Acun Ilıcalı kararını verdi