MasterChef Türkiye'de kadro belli oldu! Yarışmacılar ilk günden birbirine girdi

Ana kadro seçimlerinin tamamlandığı 'MasterChef Türkiye'de, ilk kaptanlık oyunu oynandı. Dün yayınlanan bölümde iyi tulumbayı yapan yarışmacı mavi takımın kaptanı olurken, kırmızı takım kaptanını da belirledi. Takım seçimlerinde ise yarışmacılar arasında gerginlik yaşandı.

18 Ağustos 2020, Salı 10:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı 'MasterChef Türkiye 2020', dün akşam 28'inci bölümüyle ekrana geldi. 16 kişilik ana kadro yarışmacılarının seçildiği yarışmada ilk kaptanlık oyununu Tanya kazandı.


MasterChef'in dün akşam yayınlanan bölümünde şefler, yarışmacılardan 25 adet tulumba yapmasını istedi. Jüri tadım yaptığı 9 tabaktan sadece 3 tanesini beğendi.


Berk, Serhat ve Tanya'nın tabakları arasında birinci Tanya seçildi. Kaptan seçilen Tanya mavi takımın kaptanı olarak Ayyüce'yi belirledi.


Takım seçimlerinde sona kalan Gülşah, "Sessiz atın çiftesi pek olur. Ben son seçildim ama gün sonunda 'Keşke seni ilk seçseymişiz' diyeceksin" dedi.

Bunun üzerine karşı takımın kaptanı Ayyüce ise kendi eleme oyununda şef Mehmet Yalçınkaya'nın o deyimi kendisine söylediğini belirterek Gülşah'ı uyardı.

Ortamın gerginliğinden rahatsız olan Serhat ise yarışmacılara açık oynaması gerektiğini ve sorunun kimdeyse direkt isim vererek konuşması gerektiğini belirtti.

'Eğer bu şekilde başlayacaksak ben de büyütürüm meseleyi'

'Eğer bu şekilde başlayacaksak ben de büyütürüm meseleyi'

Karşı takımdaki Eray ise tartışmaya dahil olarak "Benim kişisel olarak kimseyle problemim yok. Gülşah'ı savunmuyorum sadece onun çalışma şeklini gördüm. O burada 'Demek ki burada sinsilik yapmak lazım' diyor. Eğer bu şekilde başlayacaksak ben de büyütürüm meseleyi benim için sorun yok. Laf çarpıtıldığı zaman benim sinirim bozuluyor" dedi.

Tanya'nın takımında; Ebru, Eray, Gülşah, Berk, Esra, Özgül ve Emir yer alıyor.


Ayyüce'nin kaptan olduğu kırmızı takımda; Serhat, Duygu, Barbaros, Uğur, Furkan, Sedat, Celal bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sertab Erener: Keşke 5 santim daha uzun olsaydım