MasterChef yarışmacısı Pelin Zaman'ın sevgilisi meğer ünlü biriymiş!

MasterChef Türkiye'de yarışmaya bu hafta Pelin Zaman veda etti. Yarışmaya veda eden Pelin'in hayatı izleyiciler tarafından merak edildi. Hal böyle olunca özel hayatı da ortaya çıktı. Bakın Pelin Zaman'ın sevgilisi kimmiş? İşte detaylar...

30 Kasım 2021, Salı 12:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef Türkiye'ye bu hafta Peliz Zaman veda etti. Yarışmaya yedeklerden katılan Zaman, büyük finale yaklaşırken elenen isim oldu.

'GİDECEĞİMİ HİSSETMİŞTİM'

'GİDECEĞİMİ HİSSETMİŞTİM'

Duygularını sosyal medya hesabından dile getiren yarışmacı, "Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ben buraya gelirken hayatımı durdurdum geldim. Benim için gerçekten burası zordu, her gün savaştım. Burada birçok arkadaşımdan daha da zorlandım. Buraya kadar gelmek benim için gurur. Buradan çıktıktan sonra bir kursa gidip eğitim alacağım. Gideceğimi hissetmiştim." ifadelerini kullandı.

GÖKHAN AKAR'LA BİRLİKTEYMİŞ!

GÖKHAN AKAR'LA BİRLİKTEYMİŞ!

Pelin Zaman'ın özel hayatı da sosyal medyada merak konusu oldu. Güzel yarışmacının adı Emre Büber ile anılmış olsa da Pelin Zaman'ın sevgilisinin şarkıcı Gökhan Akar olduğu ortaya çıktı.

'ASIL MESELE KALPLERDE BİRİNCİ OLMAKTI'

'ASIL MESELE KALPLERDE BİRİNCİ OLMAKTI'

Pelin Zaman'ın şarkıcı sevgilisi Gökhan Akar, "Yarışmada değil kalplerde birinci olmaktı asıl mesele" notuyla fotoğraflarını paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aygün Aydın'dan garip pozlar... Kimse anlam veremedi: Kendine gel ya!