'MasterChef'te ilginç anlar: Kafatasıyla geldi

'MasterChef Türkiye' yeni bölümünde ilginç anlar yaşandı. Yarışmanın yayınlanan son bölümde, yarışmacı Eylem Gür, yanında getirdiği kafatasıyla dikkat çekti. Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kafatasını sorduğu Eylem'den ilginç bir yanıt geldi.

30 Temmuz 2020, Perşembe 13:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen son bölümünde Ebru Has, Eylem Gür ve Emre Aykaç, final turuna kalabilmek için üçlü düelloda mücadele etti. Şeflerin ne istediklerini öğrenmeden önce kısa bir sohbet gerçekleştiren yarışmacılardan Eylem, yanında getirdiği kafatasıyla stüdyoda ilginç anların yaşanmasına neden oldu.


Çok heyecanlı olduğunu ifade eden Eylem, 'Zübeyir' olarak adlandırdığı kafatası maketiyle 7 yıldır birlikte olduğunu söyledi. Kafatası için "Benim sevgilim" diyen Eylem, "O benim uğurum. Seçmelere bunsuz katıldığım için 2 evet oyu alabilmiştim. 7 yıldır beraberiz. Sevgilim o benim. Her şeyimi ona anlatıyorum, derdimi tasalarımı. Uğur getirdiğime inanıyorum" dedi.


Daha sonra kafatasını kaldıran Eylem "Nasıl çok yakışıyoruz değil mi?" diye sordu. Şef Mehmet Yalçınkaya ise Eylem'in sözleriyle büyük şaşkınlık yaşadı. Kafatasının uğur getirdiğini söyleyen Eylem ise üçlü düelloyu geçemeyince final turuna kalamadan elendi.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kibariye'nin mutlu günü: Anneanne oluyor!