MasterChef'ten bilerek elenen Duygu Acarsoy'dan veda açıklaması

TV8'de yayınlanan MasterChef'in pazar günü yayınlanan bölümünde, tabağını bilerek sabote ettiği için elenen Duygu Acarsoy, sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımda "Kendimce büyük ve çok fazla nedenim var" diyerek akademik kariyerine geri döneceğini anlattı.

06 Ekim 2020, Salı 08:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef Türkiye'nin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde ilk evliliğinde eşinden şiddet gördüğünü anlatan Duygu Acarsoy, şimdiki nişanlısı tarafından da aldatıldığını anlatarak herkesi şaşkına çevirdi.

Yaşadıklarından dolayı morali bozuk olan Duygu, MasterChef'in pazar günü ekrana gelen eleme bölümünde yemeğine bilerek bol tuz atıp yarışmadan çekildi.

'Bir tercih yapmak zorunda kaldım'

'Bir tercih yapmak zorunda kaldım'

Şeflere kasıtlı olarak kötü yemek yaptığını itiraf eden Duygu, "Ben bilerek ve isteyerek kötü tabak çıkardım. Ben bir akademisyenim, üniversitede eğitmen olarak çalışıyorum. O yüzden ben bir tercih yapmak zorunda kaldım ve akademik kariyerim bu durum karşısında biraz daha ağır bastı. O yüzden de yemeğimi kötü yaptım" ifadelerini kullanmıştı.


MasterChef Türkiye'de yaptığı itiraflarla damga vuran Duygu Acarsoy, elemenin ardından Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.


'Kaç kere yazdım sildim bilemiyorum'

'Kaç kere yazdım sildim bilemiyorum'

Duygu, "Bu yazıyı yazmanın bu derece zor olabileceğini hiç düşünmemiştim. Kaç kere yazdım sildim bilemiyorum ama yine de kendimi en iyi ifade edebildiğim yol, yazmak sanırım. Öncelikle bu 3 aylık süreçte üzerimde emeği olan değerli şeflerim ve yapım ekibine sonsuz teşekkür ederim. Biraz önce hepinizin de izlediği gibi bile isteye MasterChef 2020'den çekildim" dedi.

Acarsoy sözlerine, "Kendimce büyük ve çok fazla nedenim var; öğretmenliğin verdiği sorumluluk hissi var, beni her zaman destekleyen kıymetli öğrencilerim var, mecbur mücbir sebebim, yarışma süresince okuldaki programı uzaktan götürme şansım varken son dakika senatonun canlı ders istemesiyle yarışmadan ayrılma kararı aldım. Yürüdüğüm yolda çok şey öğrendim çok ağladım, ağladıkça çok daha güçlendim. Bu asla bir son değil, yeni projelerle tekrar tekrar karşılaşacağız. Benimle gülüp benimle ağlayan her zaman mesajlarıyla destek olan destekçilerim hakkınızı helal edin. Yeniden güzel günlerde görüşmek dileğiyle" diyerek devam etti.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Duygu Acarsoy, MasterChef'in iki hafta önce yayınlanan bölümünde, ilk eşi tarafından dolandırıp kendisiyle boşandıktan 14 gün sonra da en yakın arkadaşıyla evlendiğini anlatmıştı.


Bu açıklamaların ardından Duygu'nun, Esra Erol'un programına konuk olduğu ortaya çıkmış. Eski eşi hakkında canlı yayına bağlanıp konuşan Duygu'nun anlattıkları herkesi şaşırtmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (6 Ekim 2020)