Masumlar Apartmanı Naci Hoca kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde dün yaşanan bir sahne sosyal medyaya damga vurdu. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciden tam not alan Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin öldü sandığı lise aşkı Naci ortaya çıktı. Peki Naci Hoca'yı kim canlandıracak?

18 Kasım 2020, Çarşamba 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Masumlar Apartmanı 10. bölümde neler yaşandı?

Masumlar Apartmanı 10. bölümde neler yaşandı?

Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösterdi. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkiledi. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çekti.

Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlandı ancak gerçek bambaşka çıktı. Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurdu.

Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişti. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerlemekte.

Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretmeye başladı.

Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlandı ve ona herkesi şoke edecek bir adım attırdı.

Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst etti. Naci Hoca...

Diziye yeni katılan, Safiye'lerin apartmanının karşısında bulunan otele yerleşen Neriman’ın öğretmeni Naci Hoca'nın kim olduğu çok merak edildi. Naci Hoca'nın yüzü görünmese de Safiye'nin öldü sandığı eski sevgilisi olduğu iddia edildi.

Masumlar Apartmanı 10. bölümde, Safiye'nin gençken, Naci isimli bir erkek arkadaşı olduğu, sevgilisiyle otobüs durağında beklerken annesinin geldiği, Safiye'nin çocuğa gitmesini söylediği ve Naci'nin koşarken otobüsün altında kaldığı ortaya çıkmıştı. Ancak iddiaya göre; otobüs çarpan Naci iyileşti ve yıllar sonra Safiye için geri döndü.

Naci'yi kim canlandıracak?

Naci'yi kim canlandıracak?

Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Tansel Öngel'in Naci'yi canlandıracağını duyurdu.

Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin aşkı Naci Hoca

Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin aşkı Naci Hoca

Doğum tarihi: 24 Eylül 1976

Tansel Öngel kaç yaşında: 44 yaşında

Tansel Öngel nereli: Kilis

Eğitim: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı (2000)Tansel Öngel, (d. 24 Eylül 1976), Türk tiyatro ve dizi oyuncusu.

2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde göreve başladı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görevini sürdürüyor Bazı Televizyon Dizilerinde oynayan oyuncu Muhteşem Yüzyılda 36 bölüm boyunca "Alvise Gritti" rolünü oynadı (37. bölümde yerine başka bir oyuncu kadroya dahil oldu).

Yaz'ın Öyküsü adlı yaz ve gençlik dizisinde Yaz'ın babası Mert karakterini canlandırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elsa Hosk: Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim