Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah korkuttu! Dizi Postası 19-25 Ocak

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Masumlar Apartmanı'nda son bölümde İnci'nin olmaması "Farah Zeynep Abdullah diziden mi ayrıldı?" sorularını gündeme getirdi. Akrep'e büyük yüzleşme damgasını vurdu. Doğduğun Ev Kaderindir'de Zeynep'e tepkiler çığ gibi büyüdü! Yasak Elma'da Yıldız'ın başı yine belada 😔Özcan Deniz'in yeni dizisi Seni Çok Bekledim bomba gibi geliyor. Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun😊 İşte bu haftanın “En”lerinin Twitter’daki yansımaları… Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr

24 Ocak 2021, Pazar 21:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TRT1 de yayınlanan iddialı dizi Masumlar Apartma’nı reytinglerde zirvedeki yerini koruduğu gibi gündemdeki yerini de kimseye bırakmıyor.

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun oynadığı Masumlar Apartmanı salı akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında bulunuyor.

Son bölümde İnci karakterinin dizide görünmemesi üzerine dizinin izleyenleri nedenini merak etti, ettik daha doğrusu. Eyvahhh! dedik İnci diziden ayrıldı mı?

Han’ın “Ablamlarla aynı evde kalacağız” sözlerinden sonra Han ile tartışıp hemen akabinde ortadan kaybolan İnci tüm dikkatleri üzerine çekmişti.


Korktuğumuz gibi çıkmadı

Korktuğumuz gibi çıkmadı

Nereye gittiğini kimsenin bilmediği İnci’nin diziden ayrılmadığı sosyal medya paylaşımlarından ortaya çıktı. Güzel oyuncu, Birkan Sokullu ile setten pozlarını paylaştı. Bu paylaşımı yüreklerimize su serpti :) İnci gitseydi Han'ın toparlanması imkansız olurdu sanırım.

Han şimdi ne yapacak?

Han şimdi ne yapacak?

İnci'nin diziden ayrılmadığını öğrendikten sonra bir başka korku sardı içimizi. Kaybetme korkusunu iliklerine kadar yaşayan Han'ın bundan sonra neler yapabileceğini düşünüyorum da! Umarım korkulan olmaz ve Han İnci'yi kaybetme korkusuyla daha vahim olaylara kalkışmaz.

Zira bununla ilgili okuduğum dehşet bir senaryo vardı ki buradan spoiler vermek istemiyorum ama eğer Han İnci'yi kaybetme korkusuyla hareket edip o senaryo gerçekleşirse İnci'yi bundan sonra çok zor bir evlilik ve çok zor bir hayat bekliyor olacak.

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Masumlar Apartmanı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Gülben'in İnci'yle konuşması yüreğimize dokundu. "Belki o evde bize de iyi gelirsin" diyen Gülben'in bu sözleri üzerine İnci'nin o eve gireceğinin sinyalini de almış olduk. Ancak Han ile ilgili sahneler pek de iç açıcı değil.

Masumlar Apartmanı 19. bölüm fragmanıSon bölümde neler oldu?

Son bölümde neler oldu?

Han, İnci’nin ortadan kaybolmasıyla dağıldı. İnci’yi bulmak için çalmadığı kapı kalmadı fakat bir sonuç alamadı. Han’ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklendi ve onu karanlığın içine çekti.

Gülben kolları sıvadı

Gülben kolları sıvadı

Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenince yıkıldı. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içine kapanmasına sebep oldu.

Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise Naci’ye yaşama ümidi vermek için Safiye'nin kapısını çaldı.

Gülben Twitter'da gündem oldu

Gülben Twitter'da gündem oldu

Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvadı.

Sosyal medyanın en çok konuşulan ismi de Gülben oldu haliyle:

 • İçi kan ağlarken başkalarına nasihat veren Gülben...
 • Gülben’in üzüldüğünde çocukluğuna sarılması...
 • Çok seviyorum seni Gülben
 • Ah Gülben, duygusal kekim... Bayılıyosun dimi kendin hariç herkese iyi gelmeye
 • "Hepiniz beni deli sandınız ama değilim."
 • Gülben sözlerin kalbimi çok acıtıyor, sürekli ağlıyorum. Artık bir şey olsun ve mutlu ol..
 • Bazen sadece Gülben gibi olmak istersin . . 
 • Saf, temiz ve her şeye rağmen inancını yitirmeyen Gülben. İyi ki varsın 
 • Dizinin iyi niyet elçisi Gülben, sen bu hayat için fazla iyisin, harcarlar seni :)

Akrep'te beklenen yüzleşme gerçekleşti

Akrep'te beklenen yüzleşme gerçekleşti

Yapımını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Akrep’ dizisininCuma akşamı yayınlanan yedinci bölümünde, uzun zamandır beklediğimiz Perihan-Ferda yüzleşmesine tanıklık ettik.

Çocukluğunu anne sevgisini bilmeden geçirmiş Ferda, mutfağa inip Perihan’ın yaptığı böreği yerken anne böreği yemenin nasıl olduğunu tattı! Ve sefalet içinde geçmiş çocukluk günlerini hatırlayarak gözyaşlarına boğuldu.

Mutfağa gittiğinde Ferda’yı gözyaşları içinde gören Perihan, hikayenin kendi payına düşen tarafını anlattı. Bu yüzleşme Perihan’ın yıllardır bastırdığı acıların ve ilk evliliğinin yarattığı travmaların ortaya çıkmasına neden oldu aslında.

Ferda sefalet içinde geçen çocukluğunu, kendisini terk edip giden annesine anlattıktan sonra “Ben de senindim, sendendim ama bir lokma yemeğini yemek için 41 yıl bekledim. Neden? Beni neden bıraktın anne? ” diyerek o can alıcı soruyu sordu.

Perihan da küçük bir çocukken içine attıkları, işkence ve şiddet dolu ilk evliliğinin karanlık hatıralarını anlatarak kızının can alıcı sorusunu “O adamın parçasıydın. Bana hep onu hatırlatacaktın. Yüzüne bile bakmak istemiyordum senin. Sizi geride bıraktım. Hiç olmamış saydım” sözleriyle yanıtladı.

Bu yüzleşme diziye damga vurdu

Bu yüzleşme diziye damga vurdu

Çünkü içimdeyken de, seni kucağıma verdiklerinde de senden nefret ettim. Çok gençtim baban olacak o iğrenç yaratık bana zorla sahip olduğunda... Akşam eve gelme saati yaklaştıkça, korkudan kalbim küt küt atardı. Elim ayağım boşalırdı. Hemen hemen her gece döverdi, hali kalmayana kadar. O kadar zayıftım ki, inceciktim. Her seferinde bütün kemiklerim kırıldı sanırdım.

Tek bir isteğim vardı, kafama koymuştum: Oradan kaçmak! Ama işte, sonra sen doğdun... Ayağıma bir pranga gibi. Senin varlığın, eziyetin işkencenin sürmesi demekti. Hayatımın sonuna kadar orada kalacağımı sandım seni kucağıma verdiklerinde.

Baban gibi senden de nefret ettim. Kaçtım...”

Akrep artık yeni gününde izleyiciyle buluşacak

Akrep artık yeni gününde izleyiciyle buluşacak

Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim gibi isimlerin oynadığı dizinin yayın günü cuma gününden perşembe gününe alındı.

Akrep 8. bölüm fragmanı


Güçlü Zeynep nerede?

Güçlü Zeynep nerede?

Bu hafta Doğduğun Ev Kaderindir'de Demet Özdemir'in hayat verdiği Zeynep'in yaptıkları karşısında izleyici sinirlerine hakim olamadı.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in başrolde olduğu dizide güçlü kadın imajıyla haftalarca konuşulan Zeynep son bölümde kendisine zarar veren eski kocası Mehdi'nin avukatlığını yapmasına tepkiler çığ gibi büyüdü.

İşte o tepkilerden bazıları:

 • Her şeyi silip merhamet duymak bu kadar kolaysa, Zeynep niye en başından beri şiddetten kaçıp kendini korumaya çalıştı?
 • Madem güçlü kadındı, ona şiddeti uygulayan, hapse tıktığı adamın avukatlığını yapacak kadar akıl tutulması yaşadı?
 • Kendisine yapmadığı zorbalık kalmayan, eve kilitleyen, bayıltıp kaçıran adamı savunmaya gidiyor. Makyaj da yapıyor wow ne kadar güçlü 1 kadın.
 • Ya Zeynep şaka mısın yaa? Adamı içeri tıkmak için o kadar uğraştın şimdi kendi ellerinle çıkmasına yardımcı mı oluyorsun?
 • Bu ne vicdan ne merhamet insanın kendine olan saygısını yok eden bir sahne. Merhametten maraz doğarın canlı örneği. Kızın duygularını sömürüp korktuğu adamla yan yana getirdiler. Yine kendinden ödün verdi.
 • Güçlü bir kadının gerçek hikayesini izlemek istedik. Şiddetten kurtulmuş bir kadın, pes etmeyen bir kadın. Umut mesajı istedik, bir kadın boşandıktan sonra hayatına devam edebilir ve o da tekrar sevebilir. Her şeyi mahvettin.

Diziye Ebru Cündübeyoğlu dahil oluyor

Diziye Ebru Cündübeyoğlu dahil oluyor

TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda da Çağrı Bayrak’ın oturduğu “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisine Ebru Cündübeyoğlu “Özlem Tunahan Poyraz” karakteriyle dahil oluyor.

Barış ve Savaş’ın ablası olan Özlem, aile geleneği avukatlığını sürdüren hırslı bir kadındır. Özlem uzaktan da olsa hep ailesini koruyup kollayan güçlü bir kadındır. Kardeşlerini çok sevse de kimi zaman onlara abladan çok idareci gibi yaklaşmaktadır.

Özlem, zamanla şirkete de gidip gelmeye başlayacak, yönetimsel konularda Zeynep ile didişecektir.

Yasak Elma sürprizlere doymuyor

Yasak Elma sürprizlere doymuyor

Entrikası ve sürprizleri bitmeyen Yasak Elma'ya yeni bir isim daha dahil oluyor. Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’nun gelişinin ardından Nilperi Şahinkaya da Yasak Elma kadrosuna dahil olmuştu. 

Yasak Elma’nın 25 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölüm fragmanında ortaya çıkan sürpriz isim cezaevi sahnesinde izlediğimiz Nurgül oldu! Çiğdem Sakarya’nın oynadığı Nurgül, Ender, Şahika ve Yıldız’ın hapiste tanıştıkları bir kişiydi.

Yıldız’ı, hapishane günlerini herkese anlatmakla tehdit eden Nurgül, Ender ile Şahika’nın kapısını çalıyor.

Yasak Elma 95. bölüm fragmanıSeni Çok Bekledim

Seni Çok Bekledim

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Star TV'nin iddialı yeni dizisi Seni Çok Bekledim daha başlamadan olay oldu. 

Tutkulu bir aşk hikayesinin anlatılacağı Özcan Deniz’in yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’ 29 Ocak Cuma akşamı izleyici karşısında olacak.

Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan Seni Çok Bekledim, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berfu Yenenler: Mete burada azıcık bana benzemiş