Mayweather çıldırdı: 1 trilyon dolara evet derim!

Boks dünyasının yıldız ismi Floyd Mayweather, kafes dövüşüne başlayabilir. UFC ile görüşme halinde olan 41 yaşındaki emekli boksörün üç veya 4 maçlığına ringe çıkacağı konuşuluyor

10 Şubat 2019, Pazar 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar

Ağustos 2017'de kafes dövüşünün yaramaz çocuğu Connor McGregor ile boks ringine çıkan Mayweather, rakibini 10. rauntta teknik nakavtla yendi. Tecrübeli dövüşçü bu sadece bu maçtan sponsorlarla birlikte 285 milyon dolar gelir elde etti.

1,07 MİLYAR DOLAR SERVET

1,07 MİLYAR DOLAR SERVET

Forbes verilerine göre namağlup kariyeri boyunca yaptığı önemli unvan maçlarından yüksek kazançlar elde eden Mayweather'ın geliri, 2018 yılında 1,07 milyar dolara ulaştı.

88 OTOMOBİLİ VAR

88 OTOMOBİLİ VAR

Ünlü sporcu, kariyeri boyunca 48 maçta ringe çıktı ve hiç yenilgi almadı. Garajında 88 lüks otomobili bulunan Mayweather, servetini hayranlarından saklamıyor. 

Sosyal medya hesaplarında deste deste parayla poz vermekten çekinmeyen Mayweather, yolculuklarını da özel jetiyle yapıyor.

Connor McGregor'u nakavt eden Dağıstanlı Müslüman sporcu Khabib Nurmagomedov, Mayweather'a meydan okusa da bu düello henüz gerçekleşmedi.

İKİSİYLE DE KARŞILAŞACAĞIM

İKİSİYLE DE KARŞILAŞACAĞIM

Mayweather, “Ben her zaman kendimin patronu oldum. Khabib’le yapacağımız dövüşün nasıl biteceğini bilemem. Ancak sonunda bir şeyler başaracağız. 110 milyon ile 200 milyon dolar arasında bir paranın garanti olacağını düşünüyorum. Ayrıca bir amacım da hem Khabib hem de daha önce yendiğim McGregor’la 2019’da karşılaşmak” ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Damien Comolli: Daha önce de istifa ettim kabul edilmedi, artık dayanamıyordum