Meditasyonla orgazm olma yöntemleri

Düzenli cinsel ilişki yaşayan kişilerden bazıları özellikle kadınların ortak noktası orgazm olmakta zorluk çekmeleridir. Yaşamın temelinde yer alan orgazm, hissedilmesi gereken bir duygu ve orgazm olamama sorununu çözebilecek yöntemlerin başında meditasyon yer alıyor. Meditasyonun temel amacı olan vücudu ve zihni dinleyip kendine dönmek iken, orgazm yöntemleriyle bütünleştiğinde şaşkınlık yaratacak düzeyde başarılı sonuçlar veriyor.

12 Mart 2020, Perşembe 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Meditasyon nedir?

Meditasyon nedir?

Bilimsel bir zihni dinlendirme tekniği olan meditasyon, derin bir şifa yöntemi olup, çağımızda iş, okul ve özel hayatımızda stresi azaltma, stres yönetimi, verimlilik ve yaratıcılık artışı için kullanılan en önemli ve en etkili araçtır.

Meditasyon kesinlikle bir dini inanç değildir; meditasyon inanılması gereken bir pratik olmayıp, dünyadaki en saygın bilimsel kurumlarca yararları kanıtlanmış, beden, zihin ve ruhun eş zamanlı olarak şifalandığı bir yöntemdir. Geleneksel tıpta da oldukça sık kullanılan bu yöntem yaşamın her alanında tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

Meditasyonla orgazm olma

Meditasyonla orgazm olma

Meditasyon, cinsel ilişki esnasında orgazm yaşamakta zorluk çeken kadınlar için de mucizevi bir tedavi yöntemi oluyor. Meditasyonla orgazm olma yönteminde ilk kural aceleci olmamak ve anı yaşamak. İlk olarak uygulanması gereken çiftlerin bu uygulamaya uyması ve doğru adımlarla ilerlemesidir. 

Ön sevişme kısmını uzun tutmak çiftlerin birbirine odaklanmalarını sağlar. Cinsel ilişki vazife yada sonuç odaklı görülürse bir süre sonra vazife haline gelir ve çiftler zevk almamaya başlar. Bu durumu aşmanın en sağlıklı yolu ise meditasyondur. Meditasyonla orgazm olma yöntemlerinde ise yavaş yavaş ilerlenen, birbirine odaklanılmış cinsel ilişki her zaman için başarılı sonuç verir. Çiftlerin birbirine dokunması ise her zaman aradaki bağı güçlendirir. 

Yavaş bir cinsel ilişkinin 3 ilkesi

Yavaş bir cinsel ilişkinin 3 ilkesi

1- Basitlik: Partnerinizle birbirinize dokunun. Hızlı gitmeyin.

2- Dikkat: Ne hissetmeniz, ne söylemeniz, ne yapmanız gerektiğini düşünmekten vazgeçin. Sadece vücudunuzu dinleyin.

3- Tutku: Kadınlar, gerçekte ne istediklerini söylemiyor. Ne istediğinizi söyleyin. Partnerinizin yaptığı şeyden hoşlanmıyorsanız, başka bir şey deneyin. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çok eşli cinsel yaşam HPV riski taşıyor