Medyum Tyler Henry, Khloe Kardashian'ı uyardı

Geçtiğimiz gün Tyler Henry’nin TV şovuna konuk olan Khloe Kardashian duydukları karşısında şoke oldu

16 Haziran 2017, Cuma 10:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Psişik ve medyumluluğu ile ün yapan ve uzun süredir Hollywood Medium with Tyler Henry adında bir TV şovu sunan Tyler Henry, geçtiğimiz günlerde Khloe Kardashian’ı konuk etti.

Model ve stilist olan Kim Kardashian’ın kız kardeşi ve Amerikalı televizyon kişiliği Khloe Kardashian, üvey kardeşi Kylie Jenner ile birlikte katıldığı programda medyum Tyler Henry‘nin söyledikleri ile şoke oldu.

Tyler Henry, karşısındaki kişilerin duruşu, yapısı, davranışları, konuşması ve düşünceleri ile nasıl bir ruh halinde olduğunu, hangi ve nasıl rahatsızlıklara sahip olduğunu anlayabilen, hissedebilen  21 yaşında genç bir medyum. 

Bu sefer ise karşı koltuğunda oturan Khloe Kardashian için yorumlarda bulunan Herny, Khloe'u özellikle makyajları ve kullandığı ürünlerden dolayı cilt kanseri için uyardı.

Bu konularda daha hassas olması gerektiğini belirten Herny ayrıca, Khloe'un vücudunda üç farklı noktada melanoma olabileceğini söyledi.

Khloe ise belirttiği bölgelerden birini bildiğini söylese de, üçüncünün nerede bulunduğunu sordu. Herny ise bu soruya göğüsünde olabileceğini ve bu konuda daha ciddi araştırmalar yapması gerektiğini belirtti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder