Meghan Markle Bond kızı olacaktı

İngiltere Prensi Harry ile yaşadığı ilişki ile dünya magazin basınının merak ettiği biri olan ABD'li oyuncu Meghan Markle'ın, gelecek James Bond filminde Bond kızı adayları arasında yer aldığı ortaya çıktı.

30 Aralık 2017, Cumartesi 09:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle, şimdilerde tüm dünyanın merak edip takip ettiği isimler arasına girdi. 

Kraliyet ailesine gelin olarak gidecek olması onun bu kadar ilgi odağı olmasının tek sebebi değil.

Daha önce 7 sezon oynadığı Suits dizisindeki Rachel karakteriyle de büyük bir  üne sahip olan Meghan Markle’ın bir sonraki James Bond filminde Bond kızını oynayacak adaylardan biri olduğu belirtildi.

Bond kızı olmak için son derece uygun özellikleri barından Markle'ın, Prens Harry ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından filmin aday kadrosundan çıkarıldığı yabancı magazine yansıyan detaylardan.

Dailymail’in haberine göre filmin yapımcıları, “Role o kadar  uygun ki; güzel, akıllı ve çok iyi bir oyuncu dedi. 

İngiltere tahtının beşinci sıradaki varisi Prensi Harry ve ABD’li oyuncu Meghan Markle, Prens Charles’ın çiftin nişanlandığını duyurmasının ardından Kensignton Sarayı’nda birlikte ilk röportajlarını vermişti.

Çift, evlilik teklifinin Kensington Sarayı’ndaki Nottingham Cottage’da akşam yemeği için tavuk pişirirken gerçekleştiğini söyledi. ABD’li oyuncu Meghan Markle, Prens Harry'nin "çok tatlı, doğal ve romantik" bir şekilde evlilik teklifi yaptığını belirtti. 

Prens Charles, daha önce çiftin 2018'in ilkbahar ayında evleneceğini duyurmuştu. 15 Aralık'ta yapılan açıklama ile ünlü çiftin 19 Mayıs'ta evlenecetleri belirtildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder