Meghan Markle Kraliyet şapkasıyla ilk kez halk karşısında!

İngiliz kraliyet ailesinin iki gelini Kate Middleton ve Meghan Markle ilk kez yan yana kamuoyunun karşısına çıktılar. Prens William ile Prens Harry'nin hayat arkadaşlarının bir araya geldiği etkinlikle Kate ve Meghan’ın birbiriyle hiç konuşmadığı gözlerden kaçmadı! Bakın kraliyet hayranlarının ilgi odağı ne oldu…  

26 Aralık 2017, Salı 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kraliyet ailesinin tüm üyeleri Sandringham'da düzenlenen geleneksel Noel kutlama töreninde bir araya geldi. Bu yıl aralarına yeni bir üye daha katıldı: Prens Harry'nin nişanlısı Meghan Markle.   

Sandringham'daki St Mary Magdalene Kilisesi'ndeki tören başlamadan önce Kraliyet ailesi soğuk havaya aldırmadan saatlerce kendilerini bekleyen meraklıları selamladı.

Bu geçiş sırasında en çok ilgi gören iki kişi vardı. Biri Prens William'ın üçüncü bebeğine hamile olan karısı Kate Middleton, diğeri de Prens Harry'nin nişanlısı Meghan Markle.

İki gelin kamuoyu karşısına ilk kez birlikte çıktı. İkisi de eşleriyle el ele tutuşarak yürüyen Middleton ve Markle, kendilerine sevgi gösterisinde bulunan halka gülerek ve el sallayarak karşılık verdi.

Middleton ve Markle bir ara da yan yana yürüdüler. Ama ikilinin bu anlarda bile birbirlerine bakmaması onun yerine ya eşleriyle ya da etraftaki hayranlarıyla ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı.

Meghan Markle'ın şapkası ilgi odağı oldu!

Meghan Markle'ın şapkası ilgi odağı oldu!

Noel'i ilk kez Kraliyet ailesiyle birlikte geçiren Meghan Markle halkın ve İngiliz medyasının ilgi odağı oldu! 

Özellikle giydiği kıyafetle dikkat çeken Meghan Markle'ın en çok merak edilen parçası şapkası oldu.   

Meghan Markle halk karşısına İngiliz Kraliyet modasıyla özdeşen aksesuarlardan; bereyle çıktı.   

Bin 295 dolar değerindeki Kanada'lı Sentale markası paltosu, 798 dolar deve tüyü Stuart Weitzman çizmeleri ve bin 550 dolar değerindeki Chloe çantasıyla modaseverleri kendine hayran bıraktırırken, herkes Meghan Markle'ın şapkasının markasını merak etti. 

İngiliz basını ve yabancı moda siteleri dahil herkes bu şapkayı konuşurken, deve tüyü tonlarındaki bu özel tasarımın henüz markasının ne olduğu kesinleşmedi. 

Cambridge Düşesi Kate Middleton daha önceki sık sık Lock & Co. , Rachel Trevor-Morgan ve Jane Corbett gibi özel tasarım şapka markalarını kombinlerinde kullandı. 

Şapkanın süet ve kalıp tasarımını gören herkes markanın Lock & Co. olduğunu düşündü ama henüz kesin bir bilgi paylaşılmadı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez evleniyor!