Meghan Markle'a şok üstüne şok

İngiltere'de gündem geçtiğimiz aylarda Prens Harry ile evlenen Meghan Markle ve kıyafet seçimleri. Markle'in kıyafet yasaklarına takılması İngiliz basınında gündem oluyor

23 Temmuz 2018, Pazartesi 09:29
A A

Kraliyet ailesine girdiğinden beri Markle'ın Avustralya turu öncesinde giymek istediği kıyafet sarayda huzursuzluk yarattığı ifade ediliyor.

Yakında Prens Harry ile birlikte Avustralya turuna çıkması beklenen Markle’ın, henüz Kraliyet adabına uygun elbise seçememesi kriz yaratmaya devam ediyor.

Etkinliklerde genellikle saray adabına uygun davranamamasıyla İngilizlerin tepkisini çeken Markle’ın gündeme getirdiği kıyafete ise Prens Harry bizzat karşı çıktı.

Çift arasında kriz yaratan kıyafeti ise bir smokin…

Meghan Markle’ın Avustralya’da giymek üzere Stella McCartney tasarımı bir smokin aldığı ve bunu giymek istediği belirtildi.

Fakat Prens Harry’nin bu kıyafete pek sıcak bakmadığı belirtilirken, Buckingham Sarayı’ndan kaynaklar, saray yetkililerinin Markle’a, “Dizaltı etek ve opak çorap giy” uyarısında bulunduğunu aktardı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.