Meghan Markle'ın elbisesi güçlü bir mesaj veriyor

Geçtiğimiz hafta Meghan Markle, ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurmuştu. Pren Harry ile Kraliyet Ailesi'nden ayrılan ve kendi yolunu çizen Markle, kıyafetleriyle mesaj vermeyi her zaman çok sevdi. Hamilelik haberini duyurduğu elbise de tasarımcısı Wes Gordon'a göre 'güçlü' bir mesaj barındırıyor.

22 Şubat 2021, Pazartesi 10:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere Prensi Harry ile dünyaevine giren Meghan Markle, kıyafetleriyle mesaj vermeyi her zaman görev edindi. Meghan Markle'ın hatırı sayılır bir hayran kitlesi olduğunu düşünecek olursak, bu durum oldukça mantıklı.

Geçtiğimiz hafta paylaştığı fotoğrafla, ikinci bebeğine hamile olduğunu duyuran 39 yaşındaki Meghan Markle, Carolina Herrera marka bir elbiseyle poz vermişti.

Siyah beyaz fotoğraf, çiftin yakın arkadaşı Misan Harriman tarafından bir tabletle çekildi. Fotoğrafta Markle'ın giydiği elbise, markanın tasarımcısı Wes Gordon'a ait.

Wes Gordon, elbise hakkında şunları söylüyor:

O elbiseyi Archie'ye hamileyken yani yaklaşık 2 yıl önce yapmıştım. Gerçek şu ki; 2021 yılındayız ve kurtarmamız gereken bir dünya var. Bu inkar edilemez bir kriz ve herkese düşen bir görev var. Herrera'da sürdürülebilir kumaşlar kullanıyoruz.


Sürdürülebilirlik için ilk yapılması gereken şey satın aldığınız şeyleri elinizde tutup uzun süre kullanmak. Bu yüzden Meghan'ın güçlü bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Çünkü 2 yıllık bir elbise giydi. Bu onu daha az özel ya da daha az mutlu hissettirmedi.

Markle daha önce, Gordon'ın güzel, görkemli ve zahmetsiz seksi tasarımlarına takıntılı olduğunu söylemişti.

Markle, Kraliyet Ailesi'ne girdikten sonra da Gordon'ın tasarımlarını desteklemeye devam etti. 20018'deki askeri törende ve 2019'daki Fas gezisinde Archie'ye hamileyken de onun tasarımlarını giymişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kamala Harris'in üvey kızı Ella Emhoff New York Moda Haftası'nda