Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. bölüm 3. fragmanı

Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. bölüm 3. fragmanı

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Yayın hayatına başlar başlamaz soluksuz izlenecek olan Fatih dizisinin 3. bölümü ile ilgili detaylar haberimizde...
 

09 Mart 2018, Cuma 12:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fatih Sultan Mehmed'in hayatını konu alan Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin ne zaman başlayak da merak konusu oldu. Fatih dizisi daha başlamadan fragmanıyla izleyenlerin nefesini kesmeye başladı. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin 1. bölüm 3. fragmanında neler olacak? 


MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin 1. bölüm 3. fragmanında Fatih Sultan Mehmed, Babam tahta beni değil abim Alaaddin'i görmek isterdi. Çünkü ben, babamın bu dünyadaki sureti değildim. II. Murad'ın vasiyeti üzerine cenazesi genç yaşta hayatını kaybeden Aladdin'in yanına gömüldü ve Padişah II. Murad başka evladını yanına istemediğini söyler. Babasının bu sözlerini duyan Fatih adeta yıkılır. Küçük yaşta tahta geçen Fatih Sultan Mehmed'in geçmiş halleri fragmanda yer alıyor...
MEHMED BİR CİHAN FATİHİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin henüz yayın tarihi belli değildir. Netleştiğinde haber sitemizde yer alacaktır.   “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinde Fatih Sultan Mehmed’i canlandıran oyuncu, çekimlere büyük bir titizlikle devam ettiklerini söyledi: “Yayın tarihinin bu kadar uzaması bile bu işe gerçekten ne kadar önem verdiğimizin ve özen gösterdiğimizin bir göstergesi. Projenin ilk gününden beri çok ciddi bir ekiple yol alıyoruz. Yayın tarihini hepimiz heyecanla bekliyoruz. Umarız izleyenler de beğenir.”


MEHMED BİR CİHAN FATİHİ DİZİSİ OYUNCULARI

Kenan İmirzalıoğlu: 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlayan İmirzalıoğlu, yüksek öğrenimini ise Yıldız Teknik ÜniversitesiMatematik Bölümü’nde tamamladı. 1997 senesinde Best Model of Turkey elemelerine katıldı ve ilk 20’ye kaldıktan sonra birinci seçildi.


Çetin Tekindor: Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı ve içerde gibi dizilerle tanınan Ünlü Türk tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Çetin Tekindor 16 Temmuz 1945 yılında Sivas ilimizde dünyaya gelmiştir. Çetin Tekindor boyu 170 cm olup, 77 kg civarındadır. Çetin Tekindor, Zerrin Tekindor ile 1987 yılında evlendi. On ay sonra boşanıp tekrar evlendiler. Sonra tekrar boşandılar. 23 Eylül 1989 doğumlu Hira adında bir oğlu vardır.


Gürkan Uygun: Gürkan Uygun‘u yönetmen Osman Sınav‘ın Kurtlar Vadisi dizisinde yaklaşık 10 yıl boyunca canlandırdığı Memati rolüyle herkes tanır oldu. 27 Mayıs 1974 tarihinde İzmit Yarımca’da bir işçi ailesinin doğmuştur. Gürcü kökenli olan Gürkan Uygun aslen Ordu‘ludur.

 
Altan Erkekli: Altan Erkekli, 18 Ocak 1955 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Sanatçı, "Bir Demet Tiyatro"daki rolüyle ününü pekiştirdi ve Vizontele, Anlat İstanbul gibi birçok yapımda önemli roller üstlendi, birçok ödül aldı.


Büşra Develi: Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit'de doğmuştur. 4 kız kardeştirler. İlköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşındı. Orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamladı. Daha sonra hedefleri doğrultusunda tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için İstanbul'a taşındı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı böülümünde okumaya başladı. Dizi çekimleri yüzünden okulunu dondurmak zorunda kaldı.

Sedef Avcı: Türk oyuncu, model. Kanal D'de yayınlanan Menekşe ile Halil ve Ezel adlı dizilerdeki rolleriyle tanınmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunu olan Sedef Avcı, Gaye Sökmen Ajansı'na bağlı olarak mankenlik yapmıştır

Ertan Saban: Makedonya Türkü oyuncu. Makedonya Devlet Konservatuvarı, Tiyatro bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar kardeşi Erman Saban ile birlikte Makedonya Türk Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda sahneye çıktı. Türkiye'ye gelerek oyunculuğa başladı.

 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bahadır Ünlü'den yemek beğenmeyen müşteriye tehdit: Senin başına öyle bela getiririm ki...