Mehmet Ali Erbil dede oldu

Mehmet Ali Erbil dede oldu. Ünlü şovmenin kızı Sezin Erbil özel bir hastanede doğum yaptı, bir kız bebek dünyaya getirdi.

19 Aralık 2019, Perşembe 08:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Ali Erbil ve Muhsine Şehnaz Kamiloğlu'nun evliliğinden dünyaya gelen Sezin Erbil anne oldu. Dokuz yıl önce Evren Yazgan ile nikah masasına oturan Sezin Erbil özel bir hastanede kızı Elisa'yı kucağına aldı. Normal doğumla 3 kilo 670 gram ağırlığında ve 51 cm boyunda dünyaya gelen Elisa bebek ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti.

12 saat sürdü

12 saat sürdü

Sezin Erbil, güzel haberi sosyal medya hesabından böyle duyurdu:


"Şükürler olsun kızımız Elisa'yı kucağımıza aldık. 12 saat süren zorlu bir normal doğum yaşadım ama sonu güzel oldu. Allah isteyen herkese nasip etsin"

Çifte müjde

Çifte müjde

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süre hastanede yatan Mehmet Ali Erbil iki gün önce taburcu olmuştu. Sağlığına kavuşan Erbil torun haberiyle çifte müjde yaşadı. Ünlü şovmenin keyfinin bir hayli yerinde olduğu öğrenildi.

Hamilelik sürecini böyle anlatmıştı

Hamilelik sürecini böyle anlatmıştı

Hamilelik sürecinde sevenlerine bilgi veren Sezin Erbil, 'Hamile olduğumu öğrendiğimiz gün. Çok şükür 9 yıllık evliyiz ve çocuk fikrine uzak bir çifttik ama babamın hastalığından sonra ‘bir evladımız olmalı’ dedim ve çok şükür Allah nasip etti. Hem de kız...

Bu fotoğraf yaklaşık bir ay önce çekildi, o zaman karnım daha minikti; kalbimdeki heyecan ise çok büyük. Allah izin verirse bir kızımız oluyor. Arayan, mesaj atan, güzel dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederiz. Eşim ile Allah’tan tek dileğimiz evladımızı sağlıkla kucağımıza almak. Dualarınızı eksik etmeyin olur mu?'

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Üstsüz pozlarıyla Instagram'ı salladı