Mehmet Aydın'ın hesabında dolar desteleri paylaşıldı

Yüksek getiri vaadiyle binlerce vatandaştan 511 milyon lira para toplayıp sırra kadem basan Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın'ın getpapillon.com adresindeki hesabında dolarları işaret eden bir elin göründüğü video paylaşıldı

15 Mart 2018, Perşembe 22:25
A A
Mehmet Aydın'ın hesabında dolar desteleri paylaşıldı
Mağdurlar kayıplara karışan Çiftlik Bank’ın sahibi Mehmet Aydın’ın nerede olduğunu merak ederken internette kendisine ait olduğu belirtilen bir soru cevap uygulamasında yeni bir video paylaşıldı.


KOLUNDAKİ SAATTEN VE BENİNDEN TANIDILAR


Aydın’la daha önce bu hesaptan iletişim kurduklarını belirten Çiftlik Bank mağdurları getpapillon.com adresinde yer alan hesapta bugün paylaşılan ve bir elin dolar destelerini gösterdiği videoyu fark etti.

Videoda yer alan ve bazı mağdurların Mehmet Aydın’a ait olduğu öne sürdüğü el çekmecedeki dolarları parmaklarıyla işaret ediyor.

İşte o video:Elin, Aydın’a ait olduğunu iddia eden mağdurların dayanağı ise kolundaki saat ve saat bölgesinde yer alan ben.Gazete Duvar


Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın Bursa’da bulaşıkçılık yapmış


Çiftlik Bank firarisi Mehmet Aydın eski Egoman çıktı


Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın, her şeyi anlattı: İlk parayı 16 yaşında çocuk yatırdı


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.