Mehtap Ar yoğun bakımda

Mehtap Ar yoğun bakımda

11 yıl önce rahim ağzı kanserini yenen Mehtap Ar'ın birkaç aydır hastanede tedavi altında olduğu ortaya çıktı. Hastalığının nüksettiği iddialarına ise ablası Müjde Ar yanıt verdi. Abla Ar, "Mehtap geçen şubat ayında hastalandı. Hastanede olduğumuz doğru ama onkoloji bölümünde değiliz'' dedi.

21 Eylül 2018, Cuma 02:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

10 yıl önce hayatını kaybeden söz yazarı Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar, yıllar önce rahim ağzı kanserine yakalanmış, uzun tedavi sürecinin sonunda hastalığı yenerek eski sağlığına kavuşmuştu.

Ancak Mehtap Ar'ın bir süredir yine ciddi sağlık sorunları yaşadığı ve tedavisine hastanede devam edildiği ortaya çıktı.

(Sağda, Mehtap Ar)

'ABLANIZ SİZİ KANDIRIYOR, ÖLÜYORSUNUZ'

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre, Koç Üniversitesi Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde olduğu öğrenilen Mehtap Ar'la ilgili eski hastalığının nüksettiği yönündeki haberlere, usta oyuncunun ablası Müjde Ar yanıt verdi:

''Mehtap geçen şubat ayında hastalandı. Hastanede olduğumuz doğru ama onkoloji bölümünde değiliz. Şu kadarını söyleyeyim, biz kendi isteğimizle, daha iyi bakılması için onu yoğun bakıma aldırdık. Çünkü normal odada çok misafiri oluyordu, dinlenemiyordu. Hatta bazıları arayıp 'Ablanız sizi kandırıyor, ölüyorsunuz' bile demiş, Allah aşkına bu yapılır mı? Kendisini bugün yarın normal odaya alıyoruz.''

ŞÜKRAN OVALI ZİYARET ETMİŞTİ

Mehtap Ar'ı bir süre önce evinde ziyaret eden Şükran Ovalı, Müjde ve Mehtap Ar ile verdiği bu pozu sosyal medya hesabında paylaşmıştı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi