Melisa Döngel'den Jose Sosa ile aşk iddialarına bakın ne dedi!

Oyuncu Melisa Döngel'in, evli ve iki çocuk babası Jose Sosa ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Döngel, hakkında çıkan bu iddialara bakın ne dedi…

11 Kasım 2021, Perşembe 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özge Ulusoy'un reklam yüzü olduğu markanın yeni çıkardığı kremin lansmanı önceki gün Kuruçeşme'deki bir mekanda gerçekleşti. Geceye Berkay-Özlem Ada Şahin çifti katılırken, Melisa Döngel de Ulusoy'u yalnız bırakmadı.


Melisa Döngel, "Bu akşam Özge Ulusoy ve arkadaşlarımızla eğleniyoruz. Yoğun tempoda çalışıyorum. Kalbim boş, aşk yok. İşime odaklanmış bir şekilde devam ediyorum" dedi.

Yaz aylarında kolu sargılı gezen oyuncuya, sağlık durumu sorulunca, "Daha öncesinde kırılan kolumdu, dikkat etmeyip ayağım takılıp düştüğü için bir rahatsızlık geçirdim. Kırık, çatlak veya herhangi bir problem değildi, sadece temkinli olmam gerekiyordu. Tatil dönemindeydim, o yüzden sardım" şeklinde konuştu.

Gece gezmesinde Fenerbahçe forması giyen Jose Sosa ile aynı mekanda eğlenen güzel oyuncu, "Arkadaşım" diyerek, haklarında çıkan dedikoduların önüne geçti.

Melisa Döngel, Nisan 2021'de "Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum" açıklamasını yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Birce Akalay'ın yeni projesi belli oldu