Menajerimi Ara Beren- Yaprak Medine kimdir? Yaprak Medine'nin sevgilisi kim?

Menajerimi Ara Beren- Yaprak Medine kimdir? Yaprak Medine'nin sevgilisi kim?

Menajerimi Ara dizisi oyuncusu Yaprak Medine dizide hangi rolde oynuyor? Menajerimi Ara dizisinde Beren Özdal rolünü kim canlandırıyor?

15 Ekim 2020, Perşembe 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Menajerimi ara dizisinde Beren karakterine hayat veren oyuncunun ismi Yaprak Medine. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyuncunun boyu 1.73 cm ve 48 kg. Kahverengi saç ve göz rengine sahip. Yaprak Medine oyuncu olmayı çocukluk hayali olarak tanımlıyor. Tarzını ise maskülen ve minimalist olarak belirtiyor. Bir süre modellik de yapmıştır. Yaprak Medine aslında hemşire.

Yaprak Medine’nin sevgilisi var mı?

Instagram'da yaptığımız ufak çaplı bir araştırmaya göre Yaprak Medine'nin hayatındaki isim Karya Çandar olabilir. Oyuncu, Karya'nın son postlarının hepsini beğenmiş ve öte yandan Karya da önceki gün hikayesinde Yaprak Medine'yi paylaştı.

Daha önce paylaştığı bir hikayede de yanında Yaprak Medine'nin saç stiline sahip bir kadın vardı.


https://www.instagram.com/karyacandar/?hl=tr


Instagram hesabı: 'yaprakmed'

Yaprak Medine Instagram hesabında bol bol fotoğraf paylaşıyor.

https://www.instagram.com/p/CGSfJJ1Axp0/


https://www.instagram.com/p/CEJ7CNqgzoc/


Menajerimi Ara Dizisi Beren nasıl bir karakter?

Mayda ve Kıraç’ın gerçek bir prenses gibi büyütülmüş kızı Beren, hayatta hiçbir zorlukla karşılaşmamış ve her istediği olmuş bir kız. Babasını da menajerliğini yapmaya ikna etmiş olan Beren içten içe sahip olduğu şeyleri Dicle’ye kaptırma ihtimaliyle karşılaştığında kendini ilk defa bir mücadelenin ortasında bulacak.

Canlandırdığı karakter hakkında ne düşünüyor?

Beren yetiştirilme tarzından ve çocukluk travmalarından dolayı çok dürtüsel ve korkuları tarafından kontrol edilen bir çocuk aslında. Babasının dünyasından ve gücünden dolayı içten içe kendini kanıtlamak gibi bir isteği var. Ancak çoğu zaman kaybetme korkusu tarafından yönetilip hedefinin dışında tavırlar sergileyebiliyor. En büyük isteği de anlaşılabilmek. Birilerinin yargısız, gerçek Beren’i görebilmesini sağlamak.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen kim? Ünlü oyuncuyu yakından tanıyalım...