Meral Kaplan isyan etti

İş insanı eşi Erhan Kanioğlu ile olan evliliği sürecinde çok zor zamanlar geçirdiğini söyleyen Meral Kaplan, şiddet gördüğü günleri, yaşadığı ekonomik sıkıntıları, kızının velayetini kaybettikten sonraki hislerini anlattı.

26 Nisan 2021, Pazartesi 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 Geçen hafta görülen davada Kıbrıslı iş insanı Erhan Kanioğlu’ndan boşanan ancak kızının velayetini kaybeden Meral Kaplan, yaşadıklarını anlattı. Sabah’a konuşan Kaplan, kendisine fiziksel ve psikolojik şiddet uygulandığını iddia etti.

Meral Kaplan sözlerine şu şekilde devam etti, “Erhan'ı kaç kez terk etmeye kalktım, ama her defasında beni durdurmak için psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladı, hatta evde çalışan yardımcımla bir olup beni dövmeye çalıştı” dedi.

Kızının vekaletinin kendisinden alınmasıyla ilgili konuşan Kaplan sözlerine şu şekilde devam etti, “O an yıkıldım. İntihar etmek istedim, hâlâ aynı şeyi hissediyorum. Eskiden insanlar neden hayatına son verir diye düşünürdüm. Şimdi anlıyorum, insan hayatının anlamını kaybederse artık yaşamak bile istemiyor. Beni hayata bağlayan tek şey kızım.

 Kızım olmadan yaşamamın bir anlamı yok benim için. Erhan boşanma sürecinde kızımı kaçırmıştı.

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu sayesinde kızım bulundu ve kavuştuk. Velayeti o aldı. Erhan eminim bundan sonra kızımı bir daha bana göstermeyecek. Erhan'dan dolayı kızımın Avrupa vatandaşlığı var.

. Oraya götürürse zaten bir daha onu bulmam imkansız. Eğer onu bir daha göremezsem, hayatıma son veririm. Benim için nefes almamın bile anlamı yok artık"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Uzel: Aslan doğunca gerçek Selim'i tanıdık