Merve Boluğur ayaklarını paylaştı

Oyuncu Merve Boluğur, ayaklarının fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Boluğur, paylaşımına "Akışkan" notunu düştü.

23 Eylül 2020, Çarşamba 10:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz haftalarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

33 yaşındaki Boluğur, ayaklarının fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Oyuncu, paylaşımına "Akışkan" notunu düştü.

Geçtiğimiz günlerde doğum günüyle ilgili bir mesaj yayınlayan Merve Boluğur, şu ifadeleri kullanmıştı; "Geçmiş yok! Anın farkındalığında, gelecek vizyonumda fakat her şey teslimiyette... Her şeye kabul. Kraliçe gibi hissediyorum. Giderek daha da sevmeyi keşfediyorum. Kendimi, anlıyorum, hak veriyorum, okşuyorum, gülüyorum kendi kendime kahkalarca...Zihnim biraz daha özgürleşiyor. Coşkuya dalıp, hüzne izin verip, aşka açık... Derin duygular ne de olsa bizim işimiz. Bildiğimizi okumak da yolumuz. Annemin deyimiyle; Bir rüzgar gülüyüm ben. Bana göreyse bir yolcuyum, öğreniyorum devam ediyorum akışa uygun..."

"Çok teşekkür ederim Yaradan'a, çok şanslı bir kadınım." diyen Boluğur sözlerine şöyle devam etmişti; "İç huzur sağladığı ve kolaylaştırdığı için... Niyetlerimin bir bir gerçekleştiği fakat onlarsız da iyi olan Merve'ye aferin. Daha iyi şeylere hep... Her birimiz güzel bir hayatı hak ediyoruz. Aşkla, keyifle, çılgınca iyi ki doğdum."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz: Aşıyı Acun ya da Nusret bulacak!