Çağla Şıkel'den takipçisine ayar (Ünlüler de ayar verir)

Hepimiz en az bir kere bir ünlünün fotoğrafının altına yorum yapmışızdır ve 'aman o kadar yorumun içinde benimkini mi görecek' demişizdir. Ancak öyle olmuyor, ünlüler kendilerine gelen yorumları yakından takip ediyor ve hatta bazılarına cevap bile veriyor

13 Nisan 2018, Cuma 11:06 Son Güncelleme:
A A

YouTube'da kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve moda hakkında videolar çeken Çağla Şıkel, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerine doğru bakımla cildinin nasıl sağlıklı olduğunu paylaştı. 

Şıkel'i takip eden bir kullanıcı ise "Bu yaşta böyle bir güzellik her eve lazım. Keşke her Türk kadını senin gibi bakımlı ve güzel olsa. O zaman biz de hatunları aldatmayız" yorumunu yaptı.

"KEŞKE SİZ DE AYI OLMASAYDINIZ"

Erkek takipçisinin yaptığı bu çirkin yorum karşısında sinirlenen Çağla, "Keşke siz de bu kadar ayı olmasaydınız" diyerek ateş püskürdü.

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Merve Boluğur şu sıralar kendi adıyla çıkardığı ruj markasıyla ilgileniyor.

Instagram'dan da bolca rujunun tanıtımını yapıyor.

Hal böyle olunca Merve Boluğur takipçilerinden oldukça ilginç mesajlar alıyor.

AYAR VERDİ

AYAR VERDİ

"Ömer Demirel isimli sosyal medya fenomeni genç Merve Boluğur'un fotoğrafının altına, "Normalde yatarken makyajımı silerim ama sizin rujunuzu kullanmaya başladığımdan beri silmek istemiyorum direkt öyle yatıyorum. Çok hoş tebrik ve teşekkür ediyorum" mesajını paylaştı.Merve Boluğur'da tepkisini böyle verdi. 

Yahşi Cazibe dizisi ile hayatımıza giren Aslıhan Gürbüz'ü şimdilerde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Aksak karakteri ile izliyoruz. 

Aslıhan Gürbüz ne giyse kendisine yakıştıran bir isim.

Dizide de onu giydiği kıyafetler ve güzelliğiyle boy gösterirken sık sık görüyoruz.

Asıl konumuz ise bir takipçisinin Aslıhan Gürbüz'e mesaj atıp 'Ya bu kilolar ne olacak? Acil çözmen lazım!' şeklinde mesaj atması. 

'ACİL KENDİNE BAŞKA DERTLER BULMAN LAZIM'

'ACİL KENDİNE BAŞKA DERTLER BULMAN LAZIM'

Oyuncu ve göz önünde diye kimseye böyle şeyler söylenemeyeceğini belirterek Aslıhan Gürbüz'ün haklı yanıtını sizlere söylüyoruz:'Tatlım senin bu başka bir kadının bedenini kafaya takman ne olacak? Acil kendine başka dertler bulman lazım!'

Didem Soydan Twitter hesabından 'O esnada ben' notunu düştüğü bir fotoğraf paylaştı. 

Bir takipçisi de Didem Soydan'ın fotoğrafının altına 'O esnada sen rahat süslen diye bu vatanın evlatları canlarını veriyor' yazdı. 

Hal böyle olunca Didem Soydan da cevap gecikmedi. Didem Soydan şu sözlerle takipçisine ayarı verdi:

'SEN, BEN BOŞ BELEŞ TWEET ATARKEN NELER OLUYOR'

'SEN, BEN BOŞ BELEŞ TWEET ATARKEN NELER OLUYOR'

""Sen ise Didem Soydan'a tweet atıyorsun mesela. Sen ,ben boş beleş tweet atarken neler oluyor."

"Kıyafetlere olan düşkünlüğü ile bilinen şarkıcı Demet Akalın, defile videosu paylaşıp "Hepsi benim olmalı." dedi. 

S.ÇIYORUZA GELİYOR BU MANTIK"

S.ÇIYORUZA GELİYOR BU MANTIK"

"Bir takipçisi Demet Akalın'ın bu paylaşımına "Yazık günah ya bu kadar da aç gözlü olunmaz. O gözleri kara toprak doyuracak." deyince şarkıcı yoruma şöyle cevap verdi: "O zaman yemek de yemelim. S.çıyoruza geliyor bu mantık."

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Senem teyze karakterini canlandıran Neslihan Yeldan, takipçisinin yaptığı yoruma içerlendi.

BOTOKS DA YOK DOLGU DA"

BOTOKS DA YOK DOLGU DA"

"Neslihan Yeldan'a bir takipçisi, "Şu botoks ile dudakları bıraksa artık teyze uzaylıya benziyor." yazdı.Neslihan Yeldan takipçisine şöyle cevap verdi: "Hanımefendi teyzenin yüzünde botoks da yok dolgu da"

İŞTE O YORUMLAR:

"Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile çok konuşulan Metin Hara "Kadınları tavlama diye bir kitap yaz, milyonlar satmazsa adam değilim" yazan takipçisine ayar verdi.

VERDİĞİM MESAJA UYGUN DEĞİL"

VERDİĞİM MESAJA UYGUN DEĞİL"

"Takipçisinin bu önerisine kızan Metin Hara, böyle cevap verdi: "Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir güzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum.

"Erkekler: Kadınları "tavlanacak" mahluklar olarak görmek yerine kendimizi aşka layık olmaya adamak ilk adım olabilir...Kadınlar: Birbirlerine kadınlıkları üzerinden zorbalık yapmayı bırakabilir. Bu şekilde hep birlikte kadınlara "sahip olmak" yerine toplumsal olarak kadına şiddeti azaltmaya emek verebiliriz. Sevgiler dostum... "

İşte o yorum ve Metin Hara'nın cevabı:

Arabada fotoğrafını paylaşan Demet Şener, bir takipçisinin ''Botoksu orantılı yaptırın. Bir taraf dolgun bir taraf ucube'' yorumuna şu cevabı verdi: ''Ay yeter botoksum yok. Anlayamadınız.''

'KINA YAKARSINIZ'

'KINA YAKARSINIZ'

Pınar Altuğ'un ''Kocam'' diyerek paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi ''Gün gelecek kocanın gözleri genç kadın arayışına girecek'' diye yorum yazdı. Pınar Altuğ'un ise cevabı gecikmedi: ''O zaman hatırlatın kına göndereyim size, yakarsınız.''Pınar Altuğ (43) ve eşi Yağmur Atacan (34) 2008 yılında evlenmişti.

Son günlerde rahatsızlık geçiren annesiyle ilgilenen Deniz Akkaya, Instagram'da bir takipçisinden gelen yoruma çok sinirlendi.

DEFOL SAYFAMDAN"

DEFOL SAYFAMDAN"

" Annesiyle ilgili paylaşım yapan eski manken, "Aman ne önemli. Bizene, siz ünlüler bu sene abartınız bir şeyleri" yorumuna, "Defol sayfamdan" karşılığını verdi.

İNSAN DEĞİL O NET"

İNSAN DEĞİL O NET"

"Söz konusu mesajlaşmayı instagram hesabından da paylaşan 40 yaşındaki güzel, "Öyle iğrenç insanları sayfamda görmek istemiyorum. Yazdığı pisliğe bak, annem 10 gündür hastanede yazıyorum ne abarttın yazıyor! Nesiniz siz? İnsan değil o net" ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'dan ayrıldıktan sonra oyuncu Buse Varol ile ilişki yaşayan Alişan, yeni sevgilisini sahneye çıkardı ve düet yaptı.

Buse Varol'un performansı beğeni topladı fakat paylaşılan fotoğrafın altına gelen 'gösteriş' suçlamalarına Alişan dayanamadı ve eleştirenlere sert bir cevap verdi.

ALİŞAN DA SEVGİLİSİ DE İTİCİ"

ALİŞAN DA SEVGİLİSİ DE İTİCİ"

"Bir Instagram takipçisi "Bunlar birbirini sevmiyor. Alişan da kız da aşırı itici ve hiçbir aşk göremiyorum aralarında.Tamamen gösterişten ibaret yaşadıkları şey." şeklinde yorum yaptı. Alişan bu yoruma adeta ateş püskürdü.

Alişan takipçisine şöyle ayar verdi:Peki bütün bu yazdıklarına eyvallah da... Eğer aynı dine mensupsak ki taktığın türbandan müslüman olduğun anlaşılıyor! Benim dinimde bir insanı tanımadan, arkasından gıybetini yapmak ya da karalamak günahtır diyor! Benden sana bir abin olarak tavsiye, sesimi veya yaptığım işi eleştir ama benim sevgim ya da özel hayatım hakkında beni tanımadan hüküm verme. Hakkımı yine de helal ediyorum sana.

22 yaşındaki DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, kendisine yapılan çirkin yorumu affetmedi. 

YOLDA GÖRSEN ÜZERİME ATLARSIN"

YOLDA GÖRSEN ÜZERİME ATLARSIN"

"Vereceği konserin biletlerinin tükenmesiyle ilgili bir paylaşımda bulunan Kerimcan Durmaz'a bir takipçisi "Seni izlemeye senin gibi toplar gelir." dedi. Kerimcan da "Yolda görsen üzerime atlarsın." diyerek cevap verdi. 

İŞTE O YORUMLAR;

Survivor 2018'in kadrosu netleşti. Adaya gidecek olan isimler birer birer açıklandı. Ünlüler takımında ter dökecek isimlerden biri de Hakan Hatipoğlu oldu.Üçüncü kez adaya gidecek olan Hakan Hatipoğlu, eski bir fotoğrafını 'Survivor 2018... 10 Şubat az kaldı...' notu ile Instagram'da paylaştı.

"Bir takipçisi fotoğrafın altına "Gidip geri dönersin" notunu düştü. Bu yoruma çok sinirlenen Hakan Hatipoğlu ise takipçisine "Çok beklersin" yazarak karşılık verdi...

Takipçilerine verdiği yanıtlarla sık sık gündem olan Demet Akalın, geleneği bozmadı ve ilginç diyaloglara bir yenisini daha ekledi.

Demet Akalın, kızı Hira ile yer aldığı 'makyajsız' fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Bir takipçisi ise fotoğrafın altına 'Artık makyajsız çıkma sen, çok çirkinsin' yorumunda bulundu.Demet Akalın'dan ise yanıt gecikmedi: Allah herkese çirkin şansı versin, amin...

Oyuncu Deniz Çakır saçlarına Afrika örgüsü yaptırdı, fotoğrafını da Instagram sayfasında paylaştı.

"Bir takipçisi Deniz Çakır'ın paylaşımına 'Kızın ölmüş. Allah rahmet eylesin. Sen burada saçını, elbiseni gösteriyorsun. Hiç yakıştıramadım Deniz Abla' diyerek tepki gösterdi.Deniz Çakır'dan ise yanıt gecikmedi: "Bir doktora mı görünseniz?'

Motor tutkusuyla bilinen oyuncu Tamer Karadağlı, motosikleti önünde çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Paylaşıma gelen küfürlü yoruma ise Tamer Karadağlı'nın yanıtı çok sert oldu.

SENİN DİLİNİ ENSENDEN SÖKÜP ALIRIM"

SENİN DİLİNİ ENSENDEN SÖKÜP ALIRIM"

"Küfür kısaltmalı yoruma Tamer Karadağlı'nın cevabı çok sert oldu. Tamer Karadağlı, genç takipçisine "Senin o küfreden dilini ensenden söküp alırım! Sen mi bana akıl vereceksin" yanıtını verdi.

Oyuncunun takipçileri, paylaşıma övgü dolu yorumlar yazarken, bir takipçisinin yorumu Taşfırın'ı çileden çıkardı.

A... Bİ AKILLANMADIN"

A... Bİ AKILLANMADIN"

"Genç takipçilerinden biri, Tamer Karadağlı'ya 2014 yılında geçirdiği motor kazasını hatırlatıp, "A... bi akıllanmadın. Daha geçen yıllarda motordan düştün." yorumunu yaptı.

"Eşi Selim Sarı ve oğlu Aslan ile fotoğrafını paylaşan Didem Uzel'e bir takipçisi "Bu yakışıklının yanında ablası gibi durmuşsun" diye yazdı.

"Didem Uzel o takipçisine şu yanıtı verdi: "Benimle aynı yaştasınız ama benden 10 yaş büyük duruyorsunuz."(Didem Uzel 46, eşi 40 yaşında.)

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, bir takipçisinin Alişan'la ilgili yaptığı yoruma sert cevap verdi

Eda Erol, şarkıcı Alişan ile nişanlanmış, düğüne 2 ay kala ise sürpriz bir kararla ayrılmıştı. Ayrılığın ardından işlerine ağırlık veren ve magazin basınının ilgi odağı haline gelen Eda Erol, bakım için klinikte 'Kışa hazırlık' notuyla paylaşım yaptı.

'BİRAZ AKLINIZ OLSA...'

'BİRAZ AKLINIZ OLSA...'

Yaptığı paylaşımın altına bir takipçisinin 'Sen de Alişan sayesinde tanındın. Kimse tanımıyordu seni meşhur oldun' yazması üzerine Eda Erol ''Biraz aklınız olsa 11 yıldır ablamı kullanmadığımı asla böyle şeylerde gözüm olmadığımı anlardınız!'' dedi.

Yaklaşık 2 ay önce iş adamı Murat Karabova ile aşk yaşamaya başlayan Seda Sayan'ın mutluluğu kısa sürmüş, ikili kısa sürede ayrılmıştı.

Eski sevgililer Ebru Gündeş'in konserinde bir araya gelince ikilinin barıştığı iddia edilmişti.

"Seda Sayan'ın bir takipçisi bu iddialara istinaden "Sevgilin bir mekanda hatunlarla eğleniyordu, haberin olsun." yazdı.

BİR İLİŞKİ OLSA GİDEBİLİR MİYDİ?"

BİR İLİŞKİ OLSA GİDEBİLİR MİYDİ?"

"Seda Sayan bu sözlere, "Sevgili olmadığımız için eğleniyordur. Bir ilişki yaşanıyor olsaydı gidebilir miydi sence?" diyerek karşılık verdi.

Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı ile Euroleague finaline çekildiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı...

"Fotoğrafı beğenmeyen Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın paylaşımının altına "Keşke paylaşmadan önce benim de nasıl çıktığıma baksaydın..." notunu düştü.

Berrak Tüzünataç sevgilisi Birkan Sokullu’nun başrolde oynadığı ’Yüz Yüze’ dizisine sosyal medya hesabından destek verdi. Dizinin ilk bölümünü övgülere boğarak “Yıllardır izlediğim en iyi televizyon işi. Rejisi, kurgusu, görüntü yönetmeni ve oyuncuları. Harika bir iş yazdı.

'KUZUM SEVGİLİMİN İLK DİZİSİ DEĞİL'

'KUZUM SEVGİLİMİN İLK DİZİSİ DEĞİL'

Bir takipçisinin “Sevgilin dizide oynadığı için mi bu kadar övgü? sözlerine “Kuzum sevgilimin ilk dizisi değil karşılığını verdi.   

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa 'Cuma günü neden açık fotoğraf paylaşıyorsun?' yorumu gelince çıldırdı. Gelen tepkiler sonrası uzun bir metin kaleme alan Deniz Akkaya takipçisine çok sert çıktı!

"Instagram hesabından "Deminden beri yok cuma günüymüş diye yorum yazıp ahlak bekçiliğine düşen hadsizlere..." diyerek başladığı ifadelerine tonu daha da sertleşen cümlelerle devam eden Deniz Akkaya, ardından şu satırları takipçileriyle paylaştı:

''Kardeş senin önce benim sayfamda ne işin var! İki, siz böyle cuma günü ayet koyup kapı arasında mercimeği fırına verenler çok alışmışsınız; gidiniz koyun olarak başka yerde otlanın. Hayatta hoşlanmam bu özel alana saldırıdan. Kim dedi cuma günü fotoğraf koyulmaz, konulursa da sizin yobaz bağnaz kafanıza uygun fotoğraf koyulur diye. Böyle yorum yapanlar acilen sayfamdan kaybolsun. Nedir ya! Yeni dönem mahalle baskısı! Sen önce ülken çocuğa tacizde dünyada ilk üçte onun peşine düş!''

Deniz Akkaya'nın bu mesajından sonra takipçilerinden tepkiler devam edince Deniz Akkaya kendisine gelen bir mesaja şöyle cevap verdi:

""Bir önceki postumdaki fotoğraf, Marie Claire yani Turkiyenin en prestijli kadın dergisinde yayınlandı ve BEN DE BURADA YANİ ÖZEL MÜLK OLAN ŞAHSİ SAYFAMDA YAYINLADIM!! Çok üzgünüm ki kadına şiddetin alıp başını gittiği bir toplumda bu tip kadınlar ile aynı havayı teneffüs ediyorum... Sabahin sekizinde sayfamda dolanıp bir de ahkam keserken ağzından salya ve tükürük saçan şu örneğin cevap aldığındaki tavıra bir bakalım; kadına asıl tacizi yapan yine kadın... Şuradaki kendini kelimeler ile ifade edemeyen acİz içindeki kişiliğe bir bakın... Para ile dövermiş vs... Eğitim çok şart Not: BUÇOK ASİL hanımefendi şimdi parasını mahkemede gücünü göstersin bakalım yoksa aynı seviyede bir tartışma mümkün gözükmüyor. Belli ki çok mutsuz belli ki hayata epey dolu... En kısa sürede şifa dilerim"

CUMHURBAŞKANI'NIN GÖREVLERİNDEN HABERİ YOK!"

CUMHURBAŞKANI'NIN GÖREVLERİNDEN HABERİ YOK!"

Takipçisiyle atışmaya giren Deniz Akkaya son mesajında şu ifadelere yer verdi:''Hanımefendi gergin, bir o kadar da saldırgan ama en kötüsü CAHİL DEMOKRASİ, HUKUK DEVLETİ gibi konulardan bir haber olması yanında bir de CUMHURBAŞKANI'nın görevlerinden zerre kadar bilgisi yok. Altını çiziyorum EĞİTİM ŞART; burada belliki anaokulu terk bir örnek ile karşı karşıya kaldık... Ama öğrenmenin yaşı yoktur.''

Deniz Çakır'ın başrolünü Oktay Kaynarca ile paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde kızı Zeynep vurularak ölmüştü...

"Pınar Altuğ, Bodrum tatili sırasında teknede köpeğiyle çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaştı.Bir takipçisi fotoğrafın altına "Vatan'ın acısını ne çabuk unuttun" notunu düştü. Pınar Altuğ  takipçisine "Siz hiç birini kaybettiniz mi bilmiyorum ama acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder, ara ara kalbiniz sızlar" diyerek karşılık verdi.

'BEN CENAZEYE NAMAZ KILMAYA GİTMEDİM'

'BEN CENAZEYE NAMAZ KILMAYA GİTMEDİM'

"Pınar Altuğ, başka bir takipçisinin "Tırnaklar ojeli, saçlar açık Vatan Şaşmaz'ın cenazesine geldi. Fotoğraf koysa ne olacak" sözlerine ise sert çıktı:"Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim. Ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem. Siz kim olarak bu yorumu yapabiliyorsunuz onu da merak ettim! Beni sevmiyor, beğenmiyor olabilirsiniz. Ona da saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım! Malum şahsi sayfam... Bu arada üzüntü göstermelik değildir, kalpte yaşanır..."

Seda Sayan'ın geçen sezon Show TV'de sunduğu 'Evleneceksen Gel' programının gelin-damat adayları TV8'deki 'Aşk-ı Roman' adlı dizide oynuyor

Seda Sayan'a dizi için Instagram'daki bir takipçisi şöyle yazdı: Şaka mı bu? Çingeneler film mi çekiyor? Eskiden pavyon o....uları dizi yapardı. Şimdi de şoparlar.Çıldıran Seda Sayan takipçisine ''Doğru konuş. Çingene senin anandır. Çingene, şopar değil 'Roman' diyeceksin dangalak'' diye ayar verdi.

"Sağlıklı yaşama verdiği önemle bilinen sosyetenin ünlü simalarından Pınar Sabancı, yemeğinin fotoğrafını Instagram'da paylaştı.Sabancı altına da ''Zeytinyağlı taze fasulyeye bayılmayan var mı? Yoga sonrası lif, vitamin ve bitkisel protein kaynağı" notunu düştü.

"Bir takipçisi Pınar Sabancı'nın paylaşımına "O kadar zenginliğin paranın pulun içinde taze fasulye mi yiyorsunuz? Maşallah... Yanına da B.m'den yoğurt alın, iyi gider." yorumunu yaptı.Sabancı'dan ise yanıt gecikmedi: "Gıdaları bile parasına göre seçiyorsanız algıda büyük sıkıntı var demektir. Her daim mevsim sebzeleri..."

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan İrem Derici, sıkı bir diyet programı uygulamış ve 1 yılda 30 kilo vererek 50 kilonun altına düşmüştü.İrem Derici'nin Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf bir takipçisinin tepkisini çekti.

"İrem Derici'ye "Ay bu ne zayıflık ya, çok kötü görünüyor gerçekten" diyen kullanıcıya şarkıcı "Bakma" diye karşılık verdi.Takipçisi "Kötü derken estetik açısından değil, sağlık açısından dedim. Umarım gerçekten sağlıklısındır" sözleriyle kendini ifade etmeye çalışsa da İrem Derici'nin gazabından kurtulamadı!"Siz diye hitap etmek daha saygılıdır, karşınızdakine değil size değer kazandırır. Benim için iyi olanı emin olun ki ben düşünür ve bilirim. Şimdi lütfen o telefonu sakince sehpanıza bırakıp evrene karışın! Kitap okumak, film izlemek falan... Sosyallesşin, boşverin k.çı kırık ünlüler ne paylaşmış ne etmiş..."

Oyuncu İlker Kızmaz eşi Aslı Kızmaz'ın doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla kutladı.

"Bir takipçisinin "Güzel adamlar çirkin kadın seviyor" sözlerine İlker Kızmaz, "Merak etmeyin sığ kadın seven erkekler var. Sabredin" diyerek tarihi ayar verdi.

Çağla Şıkel, yıllardır birlikte program sunduğu Alişan ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

"Çeşme'ye giden çiftten Ali Özbir, Esra Erol ile çektirdiği fotoğrafı "Karı&koca tatil iyidir ama kuzucuklarımızı çok özledik" notuyla Instagram'da paylaştı.Bir takipçisi fotoğrafa 'Zorla çekilmiş gibi' yorumunu yapınca, Ali Özbir'den yanıt gecikmedi."Evet sen konuşasın diye zorla çektirdik ve koyduk."

"Bir takipçisinin "Bu kırodan kurtulun artık Çağla Hanım" sözlerine "O sizin kıroluğunuz" diye karşılık verdi.

"Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun üyelerinden Cemre Kemer, Instagram sayfasında fotoğraf paylaştı. Cemre'nin bir takipçisi fotoğrafın altına "Kafan niye kocaman" yorumunu yazdı. Cemre Kemer'den ise yanıt gecikmedi. Genç popçu, takipçisine "İçi dolu da ondan" sözleriyle karşılık verdi. 

"Fotoğrafın altına 'Kimonomu annem ördü' notunu düşen Hande Soral'a kardeşi Bensu Soral'dan yanıt gecikmedi, "Hahahahaha ya örmedi dikti dikti! Öğrenemedin gitti..."

Oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'nun fotoğrafının altına gelen 'Bu saç da sana nasıl yakışmak' yorumuna 'dimi ya' diye cevap verdi.

Demet Akalın, Tarkan ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Bu paylaşımın ardından Şahan Gökbakar Demet Akalın'ın üstüne kendini koydu ve Instagram hesabından paylaştı. Bu fotoğrafa Demet Akalın 'Kıskanç' yorumuyla cevap verdi.

Geçen günlerde ilk çocuğunu kucağına alan Berkay Instagram hesabından kızını görmeye gelmeyenlere sitemde bulundu. Bu sitemi üzerine alınan Demet Akalın Berkay'a Instagram hesabından yaptığı yorum ile cevap verdi.

Murat Boz ve Eser Yenenler, Nihal-Bahar Candan kardeşlerle parti çıkışında görüntülenmişti ve bu olayın ardından Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılığı ortaya çıkmıştı. Ayrılığın ardından Murat Boz ve Aslı Enver fanları Eser Yenenler'i suçlamıştı. Eser Yenenler suçlamalara cevap olarak Instagram hesabından bir açıklama paylaşmıştı ve bu paylaşımın altına da Demet Akalın 'Pişkin' yazmıştı.

EZGİ MOLA

EZGİ MOLA

DENİZ ÇAKIR

DENİZ ÇAKIR

SEVDA DEMİREL

SEVDA DEMİREL

DANLA BİLİÇ

DANLA BİLİÇ

MERYEM UZERLİ

MERYEM UZERLİ

EZGİ MOLA

EZGİ MOLA

DENİZ ÇAKIR

DENİZ ÇAKIR

ÖYKÜ SERTER

ÖYKÜ SERTER

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.