Merve Boluğur tektaşı Murat Dalkılıç'a geri vermek istedi ama...

Boşanma kararı aldıktan sonra Merve Boluğur, eşi Murat Dalkılıç’ın düğünde taktığı 150 bin liralık tektaşı geri vermek istedi. Murat Dalkılıç “Yürütememiş olsak da o yüzük beraberliğimizin en önemli anısı. Lütfen sonsuza kadar sakla” dedi ve almadı

20 Ağustos 2017, Pazar 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015’te evlenmişti.

Geçen cuma boşanacaklarını açıklayan çiftin bu kararı 20 Temmuz’da, Bodrum’daki tekne tatilinde aldıkları ortaya çıktı.

Merve Boluğur tatilin son gününde Murat Dalkılıç’a “Olmuyor, ayrılalım! diyerek eşinin taktığı 150 bin lira değerindeki tektaşı vermek istedi. Murat Dalkılıç kabul etmedi.  Merve Boluğur, İstanbul’a dönünce evden taşındı.

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur 1 ay önce Bodrum’da tatil yapmıştı.

Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabından duyurusunu yaptığı boşanma haberinden sonra ünlü çiftin ne zaman mahkemeye gideceğini merak ediliyordu.Sözcü'nün haberine göre, boşanma davası eylül ayının ikinci haftası yapılacak. İkili, Kartal Aile Mahkemesi’nde bir araya gelecek ve evliliklerini sonlandıracak.

34 yaşındaki Murat Dalkılıç, boşanma kararını "Yıllardır büyük aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur'la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık" diyerek açıklamıştı.

Murat Dalkılıç’ın ardından Merve Boluğur da ayrıldıklarını doğruladı.

Önceki gün Alaçatı’da görüntülenen Merve Boluğur, muhabirlerin ayrılık sorusunu “Ayrıldığımız doğrudur. Şu an herhangi bir açıklama yapmayacağım, yakında detaylı bir şekilde açıklayacağız diye yanıtladı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Akkul: Hastanede uyutulunca rahmetli annemle bağlantı kurdum