Merve Boluğur'dan eski sevgilinin baş harfine sansür

Merve Boluğur, yaz günlerinden kalma bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Boluğur’un, fotoğrafı paylaşırken kolyesinde bulunan eski sevgilisinin isminin baş harfini sansürlemesi dikkat çekti.

25 Mart 2021, Perşembe 13:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliklerini sonlandırdıktan sonra hiçbir projede yer almayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Merve Boluğur, son olarak bir Youtube kanalı açmış ve yayınladığı videolarda özel hayatıyla ilgili deneyimlerini takipçilerine aktarıyordu. Yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Merve Boluğur, aşık oldu. Boluğur, sevgilisinin yüzünü göstermediği bir fotoğrafını paylaşarak, birlikteliğini ilan etti.


GİZEMLİ AŞKI

GİZEMLİ AŞKI

Burak Dayı ile ilişkisi altı önce noktalayan oyuncu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı bu fotoğrafı ateş emojisiyle paylaştı. 33 yaşındaki Boluğur'un gizemli sevgilisinin Şişli'de bir kafe işleten Meriç Kırdan olduğu ortaya çıktı.

İHANET İDDİASI

İHANET İDDİASI

Meriç Kırdan'ın uzun süredir beraber olduğu sevgilisini, Merve Boluğur ile aldattığı iddia edildi.


'HİÇ PAYLAŞMASA DAHA İYİ'

'HİÇ PAYLAŞMASA DAHA İYİ'

Yeni paylaşımda bulunan Merve Boluğur, yazdan kalma fotoğrafıyla takipçilerinin karşısına çıktı. Fotoğraftaki kolyede eski sevgilisinin baş harfini sansürleyen Merve Boluğur'a sosyal medyada 'başka kolyesi yok sanki', 'hiç paylaşmasa daha iyi' yorumları yağdı.


Boluğur, geçtiğimiz haftalarda Instagram'dan gelen soruları cevaplamıştı. Oyuncu; bir takipçisinin, "Beni özlüyor musun?" sorusuna "Gel yamacıma" yanıtını vermişti.


"Hiç tıp okumayı düşündün mü? Analitik bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum" sorusuna ise "Çok teşekkürler, O kadar sabra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 sene gibi bir zaman" şeklinde cevaplamıştı.

'DOĞALLIK HOŞUMA GİDİYOR'

'DOĞALLIK HOŞUMA GİDİYOR'

Boluğur, dış görünüşüyle ilgili sorulara da cevap vermekten kaçınmamış ve "Kaşlarını neden almıyorsun?" sorusuna, "Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor" diye yanıt vermişti.


Merve Boluğur, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere de “Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar" tavsiyesinde bulunmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayrı ev tartışmasına bir yorum da Fazıl Say'dan: İki ev var demek günde iki kere sevişiyoruz demek