Merve Boluğur'un gizemli aşkı

Şimdilerde şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, yeni bir aşka yelken açtı. Burak Dayı ile ilişkisini altı ay önce bitiren güzel oyuncu, sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı. Boluğur'un gizemli sevgilisinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

22 Mart 2021, Pazartesi 08:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliklerini sonlandırdıktan sonra hiçbir projede yer almayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncu, son olarak bir Youtube kanalı açmış ve yayınladığı videolarda özel hayatıyla ilgili deneyimlerini takipçilerine aktarıyordu. Yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Merve Boluğur, aşık oldu. Boluğur, sevgilisinin yüzünü göstermediği bir fotoğrafını paylaşarak, birlikteliğini ilan etti.


Burak Dayı ile ilişkisi altı önce noktalayan oyuncu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı bu fotoğrafı ateş emojisiyle paylaştı. 33 yaşındaki Boluğur'un gizemli sevgilisinin kim olduğu ise henüz belli değil.


'GEL YAMACIMA'

'GEL YAMACIMA'

Boluğur, geçtiğimiz haftalarda Instagram'dan gelen soruları cevaplamıştı. Oyuncu; bir takipçisinin, "Beni özlüyor musun?" sorusuna "Gel yamacıma" yanıtını vermişti.


"Hiç tıp okumayı düşündün mü? Analitik bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum" sorusuna ise "Çok teşekkürler, O kadar sabıra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 sene gibi bir zaman" şeklinde cevaplamıştı.


'DOĞALLIK HOŞUMA GİDİYOR'

'DOĞALLIK HOŞUMA GİDİYOR'

Boluğur, dış görünüşüyle ilgili sorulara da cevap vermekten kaçınmamış ve "Kaşlarını neden almıyorsun?" sorusuna, "Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor" diye yanıt vermişti.


Merve Boluğur, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere de “Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar" tavsiyesinde bulunmuştu.


KAHKAHALARI ÇOK KONUŞULMUŞTU

KAHKAHALARI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Zaman zaman kahkahalarıyla sosyal medyada gündem olan Boluğur, bir takipçisinin, "Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!" yorumuna da kayıtsız kalmadı. Oyuncu, "Öyle söyleme... Dünyanın en çekici gülümsemesi" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz'de Derin planını devreye soktu! Asya görünce şoka girdi