Mervem Uzerli'den kızlarıyla yeni poz

Lara adından bir kızı olan Meryem Uzerli, ikinci kızına Lily Koi adını vermişti. Güzel anne Uzerli'den kızları Lara ve Lily Koi ile yeni kareler geldi.

30 Mart 2021, Salı 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Meryem Uzerli doğum kilolarından hızla kurtulmuştu. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Meryem Uzerli mayolu pozları ile çok konuşulmuştu.


Lara adından bir kızı olan Meryem Uzerli ikinci kızına Lily Koi adını vermişti. 37 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından kızlarıyla yeni pozunu paylaştı.


Evde keyifli anlar geçiren Meryem Uzerli ve kızlarının mutluluk pozlarına beğeni yağdı. Uzerli'nin 3 aylık olan kızı Lily Koi'nin sevimli halleri ilgi odağı oldu.


'ÇOK MUTLUYUZ'

'ÇOK MUTLUYUZ'

Meryem Uzerli, anne olduğunu, minik kızıyla verdiği pozları paylaşarak duyurmuştu. Oyuncu, fotoğraflarına "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" notunu düşmüştü.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, doğuma sayılı günler kala hamilelik pozlarını da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.


'ÇOK MUTLUYUZ, AİLE KURUYORUZ'

'ÇOK MUTLUYUZ, AİLE KURUYORUZ'

Meryem Uzerli, kızı Lara kardeş istediği için çocuk sahibi olduğunu söylemişti. Oyuncu, daha önce Amerikalı sevgilisinin adını açıklamak istememiş “Çok mutluyuz, aile kuruyoruz” demişti.


TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANMIŞTI

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANMIŞTI

Öte yandan Meryem Uzerli, büyük bir çıkış yakaladığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesiyle ayrılmış ve sonrasında da kızı Lara'ya hamile olduğunu açıklamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Ayyüce'nin değişimi şaşırttı