Meryem Uzerli, Dior'un defilesine katılım için 150 bin doları cebe indirdi

Orta Doğu'da fırtınalar estiren Meryem Uzerli, dünyaca ünlü moda markası Dior'un önceki gün Dubai'deki defilesine özel davetliydi. Uzerli, defileye katılım için de 150 bin doları cebe indirdi .

20 Mart 2019, Çarşamba 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Meryem Uzerli, sınır aşan şöhretiyle dünyaca ünlü markaların gözdesi oldu. Oyuncu, Fransız moda markası Dior'un önceki gün Dubai'deki defilesine özel davetli olarak katıldı.

Rodin Müzesi'ndeki defilede Dior tasarımı elbise ve çantayla yer alan Meryem Uzerli, güzelliğiyle büyüledi. Dünya çapında 24 milyon takipçisi olan marka, resmi Instagram sayfasında da Meryem Uzerli'yi paylaştı. Oyuncu, defile öncesi gerçekleşen kokteylde de sultanlar gibi karşılandı. Uzerli, pek çok Arap şeyhinin de ilgiyle izlediği defilede sevgi seliyle karşılaştı.

Mütevazı tavırlarıyla takdir toplayan oyuncu, her bir hayranıyla tek tek fotoğraf çektirdi. Meryem Uzerli, iddiaya göre de Dior'un yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defileye katılmak için 150 bin dolara (yaklaşık 821 bin lira) 'evet' dedi.

Oyuncu, defilede Hollywood'un Suudi Arabistan asıllı yönetmeni Mohammed Al Turki ile bir araya geldi.

Dünyaca ünlü Fransız moda markası Dior, resmi Instagram sayfasında Meryem Uzerli'yi paylaşıp güzelliğine övgü yağdırdı.

Dior'un 'sirk' temasıyla Dubai'de gerçekleştirdiği defile Arap modaseverlerden büyük ilgi gördü. (Takvim)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ashley Graham çırılçıplak karnını doyurdu