Önceki Fotolar

Meryem'den yeni yıl mesajı

Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı 'Hürrem' karakteriyle Türk izleyicilerin kalbini fetheden Meryem Uzerli, sevenlerine bol inşallah'lı ve aşk temennili bir yeni yıl mektubu yazdı

31 Aralık 2013, Salı 12:03 Son Güncelleme:
A A

ben çok teşekkür ediyorum ki : çok iyi arkadaşlarım var diye!Özelikle Allah’a teşekkür etmek istiyorum bana 2013 özel bir ruh / insan gönderdiği için - bu 2013 en büyük sürpriz ayni zamanda en büyük hediye oldu!Ben 2013 öğrenebildiğim her şey için teşekkür ediyorum .Tüm mutlu anlarım için, tüm gözyaşlarım , üzüntülerim için.

Fakat size özel teşekkür etmek istiyorum! Bütün iyi dilekleriniz için , sevginiz ve varlığınız için!

Eminim 2014 Gene daha fazla beraber olacağız ve Bunun için çok mutluyum.

O zaman kadar sizler için : en iyi dileklerim!!! Ve simdi sonunda sizlerle özel dileklerim paylaşıyorum 2014 için

Benim bebeğim sağlıklı ve iyi bu dünyaya gelsin , (inşallah) Ailem , arkadaşlarım , hepiniz sağlıklı ve iyi olalım , (inşallah) Belki günün birinde Gene aşık olmak, ama iyi kalpli birine ve benim kalbimin değerini bilen birine (inşallah)

Derin bir ruhunu sayıp olan birine ve Allah ile güçlü bir bağlantı kuran birine ..(İnşallah )Ve sonunda: Sizi yeni güzel projelerle ile mutlu etmek (inşallah )

Tüm dilekleriniz için dua edeceğim - istediğiniz her iyi Dilek gerçekleşsin diye! (inşallah)Allah’a emanet olun, sizi hep korusun! Sizi seviyorum. "Sizin Meryem”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yakınları Kate Holmes'un sağlığından endişe ediyor