Metalik parçalar nasıl kombinlenir?

Sezonun trendi olan metalik renkler ile hem sezona ayak uydurabilir hem de oldukça farklı görünebilirsiniz. Peki, metalik renkleri nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Çarpıcı metalik renkte bir elbisenizi nötr parçalar ile birleştirip şık olabilir ya da tek bir parçayı metalik seçerek hem farklı hem de stil sahibi olabilirsiniz.

08 Aralık 2016, Perşembe 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sezonun trendi olan metalik renkler ile hem sezona ayak uydurabilir hem de oldukça farklı görünebilirsiniz. Peki, metalik renkleri nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Sezonun trendi olan metalik renkler ile hem sezona ayak uydurabilir hem de oldukça farklı görünebilirsiniz. Peki, metalik renkleri nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Çarpıcı metalik renkte bir elbisenizi nötr parçalar ile birleştirip şık olabilir ya da tek bir parçayı metalik seçerek hem farklı hem de stil sahibi olabilirsiniz.

Metalik tonları kullanmaktan çekinmeyin, unutmayın, en başarılı kombin kendi ışıltınızla yaptığınız olacaktır. Bu iddialı tonu kullanırken, abartmanıza gerek yok, eğer elinizde olan parça iddialı ise, tek renk bir kombinle tamamlayın.

Metalik bomber ceketiniz hala dolabınızda bekliyorsa, jean ve loafer’larınızla kombin edebilirsiniz.

Metalik ceketler siyah pantolonların vazgeçilmez bir parçası.

Bele oturan deniz kızı formundaki bir uzun etekle siluetinizi olduğundan daha kıvrımlı gösterebilirsiniz.

Metalik renkleri, dikkati vücudunuzun üst kısmına çekecek şekilde kullanmaya çalışın.

Dikkat etmeniz gerekenler; seçtiğiniz parçanın yeterince iddialı olduğunu göz önünde bulundurup aksesuar kullanımını minimumda tutmaya çalışmak.

Metalik bir etek çok iddialı gibi görünsede, üzerine giyeceğiniz basic bir tişört ya da sweat-shirt ile görüntüyü sakinleştirebilirsiniz. Çanta ve ayakkabı tercihiniz de gideceğiniz ortama göre daha şık ya da daha sade bir seçimden yana olabilir. Bu bu tarz bir etekle daha şık ve gösterişli bir bluz giyerseniz, stiletto veya topuklu sandalet tercihi de yapabilirsiniz.

Daracık bir metalik pantolon ve yüksek topuklularla bacaklarınızı vurgulayın

Ne giyersen giy, metalik çanta ve ayakkabıyla kombinine etkileyici son noktayı koymuş olursun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinizde büyük bir sorun olduğunu dev ekranda göstermeye gelen 9 soru