Metin Hara: Evimize girildi, arabalarımıza çarpıldı

Metin Hara: Evimize girildi, arabalarımıza çarpıldı

"Sence iyilik ne zaman kazanacak?" söylemiyle yola çıkan ve bu konuda iki yeni kitap hazırlayan Metin Hara, Habertürk TV'den Oylum Talu'ya konuk oldu. Adriana Lima ile aşk yaşayan Metin Hara, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulundu

24 Mart 2018, Cumartesi 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Metin Hara, Adriana Lima ile olan ilişkisiyle alakalı olarak, "Çıkan bazı haberler üzüyor. Bir bakıyoruz Adriana ile ayrılıyoruz. Bir bakıyoruz Adriana hamile... Bir kez bile ayrılmadık, Adriana hamile de kalmadı. İlişkimizi basından takip ediyoruz" ifadelerini kullandı.


'HUKUKEN VE GÜVENLİK ADINA ÖYLE ŞEYLER YAŞADIK Kİ...'


Yazar ayrıca, "Hukuken ve güvenlik adına öyle şeyler yaşadık ki... Bunları hiç paylaşmadık" ifadelerini kullanırken, "Evimize girildi. Kapılar zorlandı, arabalarımıza çarpıldı" dedi.


 

'ADRIANA, AMERİKA'DAN BENİ ALMAYA GELDİ'


Metin Hara ayrıca sevgilisinin kendisine yaptığı bir jesti de açıkladı. Metin Hara, "Ben Amerika'ya gidecektim, Adriana beni almak için Türkiye'ye geldi, onunla el ele uyuyalım diye" ifadelerini kullandı.

Amerika'da daha rahat olduklarını söyleyen Metin Hara, sözlerini şöyle sürdürdü: Türkiye'ye geldiğinde göz önünde pek olmak istemiyoruz. O yüzden Adriana genellikle otelde kalıyor.Adriana Lima görücüye çıktı


Adriana Lima bombayı patlattı!
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zehra Yılmaz'la evlilik yolundan dönen Cem Belevi'den yeni aşk itirafı!