Mevlid Kandili mesajları: Birbirinden farklı kandil mesajları

En güzel Mevlid Kandili mesajları, bugün en çok aratılan konuların başında geliyor. Peygamber'imizin doğum gecesi olan Mevlid Kandili'nde insanlar güzel temennilerde bulunmak için sosyal medya ve mobil telefonlardan birbirlerine mesaj çekiyor.

19 Kasım 2018, Pazartesi 09:13 Son Güncelleme:
A A
Mevlid Kandili mesajları: Birbirinden farklı kandil mesajları

İslam dünyası için bugün en hayırlı günlerden bir tanesi... Peygamber Efendimiz'in doğum günü miladi takvime göre 19 Kasım Pazartesi gecesine denk geliyor. Müslümanlar bu nedenle en anlamlı ve güzel mesajları çekerek hayır işlemek istiyor.

Müslüman vatandaşlar bu hayırlı günde ibadetlerini yerine getirip sevap kazanmak isterken bir taraftan da hayırlı temennilerde bulunmak için en güzel Mevlid Kandili mesajlarını birbirlerine gönderecekler... Biz de sizler için anlamlı ve farklı Mevlid Kandili mesajlarını derledik...

EN GÜZEL MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. Mevlit kandiliniz mübarek olsun..

Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur. Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, Mevlit kandiliniz mübarek olsun..

En güzel Mevlid kandili mesajları Bu gece nur inmiş kalplere bir gül verilmiş tüm sevenlere işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmuş bu gece dualarda buluşalım. Hayırlı Kandiller.

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller!

Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlit Kandili'niz mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

- Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

- Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar. Bu gece mevlit gecesi dua edelim. 

Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af olsun. Mevlit Kandilin Mübarek Olsun. 

Senin ve ailenin Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Kandiliniz kutlu olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Yüce Rabbe dua ve istiğfar edin, Allah için infak yardımlar edin. Bu günü ibadetle geçirin Kandil kıymetlidir gafletten uyan. 

Mübarek Mevlid kandilinizi kutlar, size ailenize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim. 

Sıradaki haber yükleniyor...